Zamknij

Ilona Łepkowska o nowym programie Małgorzaty Rozenek. "Nudny jak flaki z olejem i błyskotliwy jak jego prowadząca"

Redakcja
03.10.2018 15:16
Ilona Łepkowska o nowym programie Małgorzaty Rozenek. "Nudny jak flaki z olejem i błyskotliwy jak jego prowadząca"
fot. Mateusz Jagielski/East News

Ilona Łepkowska, najbardziej doceniana polska scenarzystka, zdecydowała się na skomentowanie nowego programu Małgorzaty Rozenek "Poczuj się jak Małgosia Rozenek". Nie szczędziła gorzkich słów zarówno samemu formatowi, jak i prowadzącej.

Ilona Łepkowska przez wiele osób nazywana jest "królową polskich seriali". Ciężko nie zgodzić się z tym stwierdzeniem. Scenarzystka ma na swoim koncie współpracę przy tak hitowych produkcjach jak "M jak Miłość", "Na dobre i na złe" czy "Klan". Obecnie Łepkowska pracuje przy "Koronie Królów". Zdobywczyni 14 Telekamer z pewnością wie, jak powinna wyglądać dobra telewizyjna produkcja. Jej zdaniem nie jest nią nowy program Małgorzaty Rozenek o wszystko mówiącym tytule "Poczuj się jak Małgosia Rozenek".

Ilona Łepkowska apeluje: "Nie bądź jak Małgorzata Rozenek"

W sobotę 6 września o godzinie 18.30 na antenie TVN Style pojawi się czwarty odcinek nowego programu "Poczuj się jak Małgosia Rozenek". Celebrytka pomaga w nim uczestniczkom odzyskać wiarę w siebie i przemienić się w kobietę sukcesu, taką jako ona.

Formuła programu zdecydowanie nie przypadła go gustu Ilonie Łepkowskiej. W wywiadzie dla "Tele Tygodnia" scenarzystka nie zostawia suchej nitki na formacie oraz samej Rozenek.

- Z jakiego powodu ma być ona wzorem dla "zwykłej kobiety"?

- Nie ma i nie będzie drugiej takiej osoby mającej takie parcie na szkło!

- Reklamowany program jest kolejnym z monotonnego cyklu "metamorfozy". Jest nudny jak flaki z olejem i błyskotliwy tak, jak jego prowadząca.

To tylko część z krytycznych uwag, jakimi podzieliła się z magazynem Łepkowska. Nawiązała także do niedawnego konfliktu między Rozenek a Kingą Rusin.

- Nie znoszę tych medialnych pyskówek, ale z Kingą Rusin zgadzam się w jednym: Małgorzata Rozenek to sztuczny twór.

Na koniec scenarzystka zaapelowała do kobiet:

- Więc proszę, nie bądź jak Małgorzata Rozenek!

Chyba nikt nie spodziewał się aż tak krytycznych słów pod adresem "perfekcyjnej pani domu". Ciekawe czy i tym razem opinia o Małgorzacie wywoła medialną utarczkę.

RadioZET.pl/MF