Zamknij

"Imprezowa dusza": Netflix zapowiada szaloną komedię z Victorią Justice [ZWIASTUN]

17.08.2021 07:24
"Imprezowa dusza": Netflix zapowiada szaloną komedię z Victorią Justice [ZWIASTUN]
fot. GRAHAM BARTHOLOMEW/NETFLIX

"Imprezowa dusza", czyli komedia Netflixa o... zmartwychwstaniu i drugich szansach. W roli głównej wystąpiła gwiazda "iCarly" - Victoria Justice. Zobaczcie zwiastun.

"Imprezowa dusza" dołączy do panteonu komedii imprezowych i zajmie miejsce u boku kultowego "Kac Vegas", czy może okaże się klapą jak większość tego typu produkcji? Cóż, zobaczymy. W oczekiwaniu na nadchodzącą premierę możemy przyjrzeć się pierwszej zapowiedzi filmu z Victorią Justice w roli głównej.

"Imprezowa dusza": zwiastun nowej komedii Netflixa

"Afterlife of the Party" (bo tak brzmi oryginalny tytuł) to komedia z elementami fantasy, która przybliży nam losy pewnej młodej dziewczyny imieniem Cassie, która wkrótce obchodzić będzie urodziny. Z tej okazji postanawia balować cały tydzień, jednak sytuacja wymyka się spod kontroli, gdy... ginie w wypadku. Ku swojemu zaskoczeniu otrzymuje szansę powrotu i naprawienia błędów, zanim będzie za późno. 

Pewna towarzyska i ekstrawertyczna dziewczyna zalicza naprawdę niezłą wpadkę - umiera w tygodniu swoich urodzin. Ku własnemu zdziwieniu otrzymuje jednak drugą szansę, aby naprawić popełnione błędy, odnowić kontakt z najbliższymi i - co najważniejsze - udowodnić, że zasługuje na miejsce w sali dla VIP-ów w niebie.

Zobacz także

"Imprezowa dusza": kiedy premiera?

W roli głównej wystąpiła Victoria Justice, gwiazda takich produkcji jak "iCarly" i "Victoria znaczy zwycięstwo", a na ekranie towarzyszyć jej będzie między innymi Midori Francis. Za reżyserię odpowiada Stephen Herek ("Od sklepowej do królowej", "Pechowcy"), zaś scenariusz napisała Carrie Freedle.

"Imprezowa dusza" zawita w bibliotece Netflixa już 2 września 2021 roku.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Netflix