Zamknij

"Indiana Jones" nie zakończy się na piątej części. Jest plan stworzenia kolejnych filmów

07.01.2021 11:15
Indiana Jones
fot. Paramount/Courtesy Everett Collection/East News

"Indiana Jones" nie zakończy się na piątej części? Pojawiła się wiadomość, że może powstać jeszcze kilka filmów, ale niekoniecznie o przygodach dr Henry’ego Waltona Jones’a. Co już wiemy?

"Indiana Jones" nie zakończy się na piątej części? Jest plan stworzenia kolejnych filmów. "Indiana Jones 5" ma być początkiem serii spin-offów. Na ten moment nie jest to potwierdzona informacja, ale zdradzamy, co już wiemy.

Zobacz także: Nagrodzona Nike książka zabłyśnie na wielkim ekranie. Za sterami reżyser „Watahy” 

"Indiana Jones" nie zakończy się na piątej części. Jest plan stworzenia kolejnych filmów

Indiana Jones to bohater stworzony przez George'a Lucasa. Przez lata wcielał się w niego Harrison Ford. Frank Marshall, producent filmu, zapowiedział, że nie wyobraża sobie, by w kto inny grał Indianę Jonesa. Pojawiła się informacja, że "Indiana Jones 5" nie będzie ostatnim filmem o przygodach bohatera. W planach są spin-offy, a każdy film ma się doczekać sequelu. Przynajmniej tak uważa dziennikarz Daniel Richtman.

Na ten moment nie jest jasne, jakie pomysły na kolejne filmy mają producenci. Warto wspomnieć o tym, że nie jest znana fabuła produkcji "Indiana Jones 5". Film miał się wstępnie pojawić w kinach w 2019 roku, obecnie premiera jest przesunięta na 2022 rok.

"Indiana Jones 5": kiedy premiera filmu?

Premiera piątej części Indiany Jonesa była wielokrotnie przenoszona. Na ten moment jest zaplanowana na 29 lipca 2022 roku.

Zobacz także: Gwiazdor serialu "Bridgertonowie" jako nowy James Bond? Tego chcą fani 

RadioZET.pl/Filmweb.pl