Zamknij

Iron Majdan. Cena programu Rozenek i Majdana zapiera dech w piersiach

Redakcja
31.01.2018 09:19
Iron Majdan. Cena programu Rozenek i Majdana zapiera dech w piersiach
fot. Instagram

Nowy program stacji TVN „Iron Majdan” jest drugim najdroższym programem w historii TVN po „Azja Express”. Stacja nie ujawnia szczegółów, ale jak podaje portal Wirtualne Media — jeden odcinek mógł kosztować nawet milion złotych.

Iron Majdan. Kiedy premiera?

Majdanowie w nowym programie będą podróżować po całym świecie. W każdym odcinku „Iron Majdan” Małgorzata i Radosław wylądują w zupełnie innym zakątku świata, gdzie czeka na nich zadanie do wykonania. Widzowie będą śledzić wykonywanie misji, a także relacje małżonków w sytuacjach ekstremalnych.

Zobacz także

W każdym z 10 odcinków bohaterowie programu lądują w zupełnie innym zakątku świata. Praca na planie obejmuje także przejazdy między lokacjami. Odcinki kręcono m.in. w Las Vegas (USA), Keflavik (Islandia), Bangkok (Tajlandia), Baku (Azerbejdżan), San Luis Obispo (USA), Phnom Penh (Kambodża) i Los Angeles (USA).

Iron Majdan. Odcinki

Premiera „Iron Majdan” już w poniedziałek 5 marca 2018 o godz. 22.30 w telewizji TVN. W zeszłym roku o tej porze widzowie oglądali „Żony Hollywood 3”.

— Budżet programu był duży. Każdy odcinek dzieje się w innej części świata. Nawet jak chcielibyśmy oszczędzać, to nie da się — wyjaśnia portalowi Wirtualnemedia.pl Edward Miszczak, dyrektor programowy Grupy TVN.

Nieoficjalnie mówi się, że na realizację każdego sezonu „Azji Express” TVN musi przeznaczać około 10 mln zł. — Budżet „Iron Majdan” jest porównywalny do budżetu „Azja Express” — tłumaczy w rozmowie z Wirtualnymi Mediami Edward Miszczak.

RadioZET.pl/SI/Wirtualne Media