Zamknij

Żona Hollywood przefarbowała swojego psa. Ludzie oburzeni

Redakcja
22.06.2017 13:32
Żona Hollywood przefarbowała swojego psa. Ludzie oburzeni
fot. Instagram

Iwona Burnat, uczestniczka programu „Żona Hollywood", padła falą krytyki internautów. I chyba trudno się dziwić...

Iwona Burnat jest bez wątpienia jedną z najbardziej kontrowersyjnych celebrytek ostatnich miesięcy. Gwiazda programu „Żony Hollywood" dała się poznać jako osoba, która uwielbia pieniędzy, blichtr i luksus. Zawsze towarzyszą jej też dwa małe pieski, które rozpuszcza do granic nieskończoności.

Niestety Iwona nie zawsze zachowuje się roztropnie. Niedawno pochwaliła się bowiem, że przefarbowała futro jednego z jej czworonogów na różowo. Fani nie zostawili na niej suchej nitki, choć pojawiły się głosy, że farbowanie łapek i ogona nie zaszkodzi uroczej Pucci.

„Jak można zrobić tak żywej istocie? Pies to nie zabawka” – dopytywała się jedna z komentujących „Biedny pies. Tak kochasz psa, a krzywdę mu robisz… Nie wiem, co ludzie mają w głowach, że farbują psy. Szkoda psiaka” – przyznała inna. „Iwona, to bardzo głupie. Co będzie następne? Paznokcie?” – zapytał ktoś inny.

Zrzut ekranu 2017-06-22 o 13.26.37

Iwona jest żoną Reggiego Benjamina, ma polskie korzenie i zajmuje się zawodowo modą dla psów. Pojawiła się w drugiej edycji programu TVN. Choć mieszka na stałe w Hollywood, regularnie pojawia się w Polsce.

RadioZET.pl/SI