Zamknij

Kim jest Izabella Krzan z "Koła fortuny"?

Redakcja
12.09.2017 09:24
Izabella Krzan kim jest prowadząca Koło fortuny
fot. Instagram

Izabella Krzan to piękna prowadząca program Koło fortuny. Wraz z Rafałem Brzozowskim zadebiutują w popularnym show, które po latach wraca na antenę TVP. Brzozowskiego dobrze znamy, ale kim jest Izabella Krzan?

22-letnia Izabella Krzan już we wrześniu zadebiutuje jako współprowadząca Koło fortuny. Kim jest wschodząca gwiazda TV? Piękna prowadząca pochodzi z Olsztyna a do tej pory znana była przede wszystkim z konkursu Miss Polonia 2016, w którym zwyciężyła. Od tamtej pory dumnie nosi koronę najpiękniejszej. Co jeszcze o niej wiemy?

Izabella Krzan w Kole fortuny

Każdy, kto oglądał kiedyś Koło fortuny, wie, kim jest Magda Masny. Modelka dzięki programowi, w którym występowała u boku Wojciecha Pijanowskiego, stała się bardzo znana i dziś, po wielu latach od zakończenia pracy w teleturnieju, każdy dobrze ją pamięta. Czy dla młodej i pięknej Izy Krzan Koło Fortuny także stanie się przepustką do popularności?

Co ciekawe, po ogłoszeniu, że Krzan będzie prowadzić program TVP 2, pojawiły się spekulacje, że to nowa ulubienica Jacka Kurskiego. Miss Polonia odpowiedziała jednak, że nie ma zamiaru mieszać się w politykę. Na łamach "Plejady" podsumowała krótko: "Robię to, co kocham. Nie boję się".

Kim jest Izabela Krzan?

Izabella Krzan urodziła się 14 lutego 1995 roku. Kocha sport, uprawiała siatkówkę, a także taniec towarzyski, w którym ma kilka sporych osiągnięć. Zajmuje się także modelingiem. Obecnie jest studentką ekonomii w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Od 10 września 2017 możemy ją oglądać w reaktywowanym Kole fortuny u boku Rafała Brzozowskiego.

RadioZET.pl/SA