Zamknij

Izabella Scorupco, czyli "polska dziewczyna Bonda". Jak dziś wygląda i czym się zajmuje?

01.10.2021 12:58
Izabella Scorupco i Pierce Brosnan
fot. Eon Production/United Artists/Collection Christophel/East News

Izabella Scorupco wcieliła się w dziewczynę Jamesa Bonda w filmie "GoldenEye" w 1995 roku u boku Pierce'a Brosnana. Aktorka od lat mieszka w Los Angeles. A czym się obecnie zajmuje i jak wygląda? Sprawdziliśmy.

Izabella Scorupco, czyli "polska dziewczyna Bonda". Jak dziś wygląda i czym się zajmuje? W kinach pojawił się film "Nie czas umierać", czyli jedna z najbardziej wyczekiwanych premier w historii, jeśli chodzi o produkcje opowiadające o przygodach agenta 007. Jak zmieniła się polska dziewczyna Bonda? I czym obecnie zajmuje się Izabella Scorupco?

Zobacz także:  "Nie czas umierać" ze światową premierą. Podsumowano wpadki Daniela Craiga na planie

Izabella Scorupco, czyli "polska dziewczyna Bonda" [SYLWETKA]

Izabella Scorupco jest polską aktorką. Urodziła się w 1970 roku w Białymstoku. Jej rodzice rozwiedli się, gdy była malutkim dzieckiem, następnie przeprowadziła się z mamą do Szwecji. To właśnie u naszych północnych sąsiadów Izabella Scorupco zaczęła stawiać pierwsze kroki w aktorstwie. W filmie zadebiutowała 1988 roku.

Największym przełomem w karierze aktorki okazała się rola w 17. filmie o przygodach Jamesa Bonda o tytule "GoldenEye". Scorupco wcieliła się w Rosjankę Natalię Simonową. Polscy widzowie przede wszystkim kojarzą Izabellę Scorupco z filmem "Ogniem i mieczem" w reżyserii Jerzego Hoffmana na podstawie powieści Henryka Sienkiewicza.

Izabella Scorupco ostatni raz pojawiła się na dużym ekranie w 2019 roku w produkcji "Ukryci: Pierworodny". Czym się zajmuje od tego czasu?

Izabella Scorupco: jak dziś wygląda i czym się zajmuje?

Izabella Scorupco jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 130 tysięcy użytkowników. Aktorka chętnie udziela się w tematach społecznych, pokazuje jak wygląda jej życie prywatne. Dzieli się rodzinnymi kadrami, ale też projektami reklamowymi, w których bierze udział. Poniżej można zobaczyć, jak się zmieniła.

Zobacz także:  Nowy Bond będzie kobietą? Daniel Craig zdradził, co sądzi o tym pomyśle

RadioZET.pl