Zamknij

Gwiazdor "Jackass" sparaliżowany od pasa w dół. Wszystko na potrzeby nowego filmu [WIDEO]

01.06.2021 14:28
Jackass: Numer dwa - Steve-O - kadr z filmu
fot. PARAMOUNT PICTURES/MTV FILMS/DICKHOUSE PRODUCT./LYNCH SIDERO / K

Nadchodzi film "Jackass 4". Jeden z członków grupy kaskaderów - Steve-O, zapowiedział, czego możemy spodziewać się w powrocie szalonej ekipy, której niestraszne niebezpieczne i głupie wybryki.

Steve-O - jeden z gwiazd "Jackass" powróci w zbliżającej się części czwartej filmowej serii słynnego programu MTV. Wśród popisów, które zobaczymy w filmie, zobaczymy między innymi paraliż dolnej części ciała kaskadera.

"Jackass 4" - Steve-O został sparaliżowany na potrzeby filmu

Program "Jackass" był jednym z symboli początku XXI wieku. Chociaż doczekał się tylko dwóch sezonów, zdobył tak dużą popularność, że wkrótce powołano do życia kinowe produkcje, zawierające naprawdę niebezpieczne, głupie, ale i śmieszne popisy członków tytułowej grupy.

Jeden z członków "Jackass" znany jako Steve-O, postanowił nagrać krótkie wideo, w którym nie tylko zapowiada, co niebawem czeka widzów czwartej części filmu, ale również pokazać fragmenty nadchodzącej produkcji Paramount Pictures, ilustrujące jego słowa. Celebryta wyznał między innymi, że na potrzeby filmu dał się sparaliżować od pasa w dół i to podczas biegu.

W sumie mogłem namówić lekarza, by przebrał się za klauna i pomógł mi wbić czterocalową igłę w kręgosłup i wstrzyknąć lek, który sparaliżował mnie od pasa w dół, gdy biegnę sprintem, zanim przydarzyła mi się ta cała masa g***a.

Na nagraniu z YouTube widzimy fragmenty filmu, które pokazują sytuację, o której opowiada Steve-O. Oprócz drastycznych popisów zobaczymy też mniej niebezpieczne, ale równie dosadne pomysły członków "Jackass". Steve-O zdradził bowiem, że zmagazynował w ogródku ponad 700 litrów moczu, by pobić rekord w skakaniu do basenu na brzuch. Warto mieć na uwadze, że to jedynie przedsmak tego, co czeka w "Jackass 4".

"Jackass 4" - kiedy premiera?

Inny gwiazdor programu MTV - Jonny Knoxville zapowiedział, że film będzie ostatnim słowem wypowiedzianym przez grupę. Produkcja trafi do kin 2 września 2021 roku. Reżyserem filmu "Jackass 4" został Jeff Tremaine. Za scenariusz komedii odpowiadają Tremaine, Knoxville i  Spike Jonze. W produkcji oprócz Knoxville'a i Steve-O wystąpią, Chris Pontius, Jason "Wee Man" Acuña, Preston Lacy, Ehren McGhehey i Dave England.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/YouTube