Zamknij

"Jackass Forever" - starzy, a głupi, czyli pierwszy zwiastun kontynuacji słynnej serii [WIDEO]

21.07.2021 08:18
JAckas Forever - kadr z filmu
fot. Paramount Pictures/materiały prasowe

"Jackass" powraca z czwartą częścią kinowego filmu. W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun produkcji "Jackass Forever", w której podstarzali kaskaderzy z MTV robią sobie krzywdę na najbardziej wymyślne sposoby.

"Jackass 4" doczekał się w końcu pierwszego zwiastuna. W filmie "Jackass Forever" zobaczymy jak podchodzący pod 50-tkę dowcipnisie radzą sobie w naprawdę ekstremalnych i absurdalnych sytuacjach.

"Jackass Forever" - zwiastun filmu

W 1999 roku na MTV zadebiutował kontrowersyjny program "Jackass", w którym grupa młodych mężczyzn dowodzonych przez Johnny'ego Knoxville'a brała udział w głupich, niedojrzałych i niebezpiecznych dla zdrowia i życia numerach. Produkcja cieszyła się tak dużą popularnością, że po zakończeniu telewizyjnej wersji "Jackass" doczekał się trzech pełnometrażowych filmów. I kiedy wszyscy myśleli, że bohaterowie formatu spoważnieli i zrezygnowali z robienia sobie krzywdy, ogłoszono czwartą część serii - "Jackass Forever".

Wytwórnia Paramount Pictures zaprezentowała pierwszy zwiastun nowej odsłony przygód paczki Johnny'ego Knoxville'a. Określenie "kontynuacja po latach" ma w tym przypadku podwójne znaczenie, bo członkowie tytułowej grupy nie są już beztroskimi dwudziestoparolatkami, jak na przełomie wieków i ten fakt jest wykorzystywany w zwiastunie. Ale przekonajcie się o tym sami.

Zapowiedź rozpoczyna się od utworu "We'll meet again" wykonanego przez Johnny'ego Casha. Po serii retrospektywnych kadrów z poprzednich dokonań Jackass witają nas członkowie ekipy, którzy po 11 latach od ostatniego spotkania, nieco się zmienili. Ale zmiana dotyczy tylko ich aparycji, bo nadal są niedojrzałymi trefnisiami, którzy lubią wykonywać naprawdę niebezpieczne, ale śmieszne numery. Podsumowaniem pomysłu na film mogą być słowa jednego z bohaterów "Jackass Forever" - Steve-O.

Wstrząśnienia mózgu nie są fajne. Ale dopóki doświadczasz ich przed 50-tką, jest spoko. A Knoxville ma 49 lat, więc nic nam nie grozi.

Oto oficjalny opis fabuły "Jackass Forever".

Świętując radość z ponownego spotkania z najlepszymi przyjaciółmi i perfekcyjnie wykonanego ciosu w jaja, oryginalna ekipa Jackass z niewielką pomocą nowych członków j obsady, powraca w kolejnej rundzie zabawnych, szalenie absurdalnych i często niebezpiecznych wyczynów komediowych. Johnny i zespół przesuną granicę jeszcze dalej 22 października w "Jackass Forever".

Zwiastun zapowiada wiele szalonych numerów: wystrzelenie z armaty Knoxville'a w stroju aniołka, wybuchające fotele, powrót Bezwstydnego Dziadka, bliskie spotkanie z wężami, pająkami, bykami i niedźwiedziami, oraz wiele innych wyczynów, które skończą się urazami, bólem i głośnym śmiechem członków Jackass.

"Jackass Forever" - kiedy premiera?

Film w reżyserii Jeffa Tremaine'a zadebiutuje w kinach już 22 października 2021 roku. W "Jackass Forever" powrócą Johnny Knoxville, Dave England, Steve-O, Chris Pontius, Danger Ehren, Preston Lacy oraz Jason "Wee Man" Acuña. W obsadzie zabraknie Bama Margery, który został wyrzucony z filmu po złamaniu wcześniej podpisanej umowy. Do ekipy dołączą nowe twarze: Jasper, Rachel Wolfson, Sean "Poopies" McInerney, Zach Holmes i Eric Manaka. Zobaczymy też legendę skateboradingu Tony'ego Hawka i zawodnika UFC Francisa Ngannou.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/YouTube/Paramonut Pictures