Zamknij

"Jackass Forever": zobacz nowy zwiastun "najgorszego g***a na świecie". Kiedy premiera? [WIDEO]

11.01.2022 13:31
Jackass Forever - kadr z filmu
fot. Paramount Pictures/materiały promocyjne

Film "Jackass Forever" doczekał się kolejnej zapowiedzi. Twórcy nie tylko pokazali kolejne urywki szalonej produkcji, ale również zdradzili nową datę premiery.

Ekipa Jackass powraca po latach, by po raz kolejny wziąć udział, w może idiotycznych i obleśnych, ale zabawnych popisach kaskaderskich. Do sieci trafił kolejny zwiastun filmu "Jackass Forever".

"Jackass Forever": nowy zwiastun filmu

20 lat temu stacja MTV zakończyła nadawanie kontrowersyjnego programu "Jackass", w którym grupa młodych chłopaków ku uciesze publiczności wydurniała się, często narażając na szwank swoje zdrowie. Członkowie ekipy stali się ikonami popkulturowymi, a seria doczekała się filmów kinowych. Po latach przerwy Johnny Knoxville, Steve-O, Chris Pontius, Danger Ehren, Preston Lacy i Wee Man powracają, by po raz ostatni zrobić sobie krzywdę przed kamerą.

Film miał zadebiutować pod koniec roku 2021, ale z powodu pandemii koronawirusa, zdecydowano się opóźnić premierę. W związku z tym wypuszczono nowy zwiastun, który nie tylko zdradza, jakich wyczynów Jackassów możemy spodziewać się w pełnometrażowej produkcji, ale również dowiedzieć się, kiedy trafi ona na duży ekran.

W "najgorszym g***ie na świecie", jak "Jackass Forever" nazywa jeden z bohaterów filmu, zobaczymy między innymi wystrzeliwanie żywych kul armatnich do jeziora, bliskie spotkania z wężami, pająkami i rozgłoszonymi bykami, ciosy we wrażliwe miejsca zadawane przez zawodnika MMA i dmuchane pułapki, a także zaskakująco dużo wybuchów. Udział w "Jackass Forever" zakończył się dla kilku uczestników wizytami w szpitalu. Czy widzowie przetrwają seans? O tym dowiemy się już niebawem.

"Jackass Forever": kiedy premiera filmu?

Reżyserem "Jackass Forever" jest Jeff Tremaine. Produkcja to kontynuacja wydanego w 2010 roku filmu "Jackass 3D". Nowe przygody Knoxville'a i spółki będziemy mogli oglądać już 4 lutego 2022 roku.

RadioZET.pl/YouTube