Zamknij

Jackie Stallone nie żyje. Matka popularnego aktora miała 98 lat

22.09.2020 09:14
Jackie Stallone nie żyje
fot. Axelle Woussen/Bauer-Griffin/East News

Jackie Stallone nie żyje. Smutną informację przekazał jej syn, Frank. "Umarła tak, jak sobie życzyła" - napisał. Do końca swoich dni była aktywna w mediach społecznościowych.

Jackie Stallone nie żyje. O śmierci gwiazdy poinformował Frank Stallone. "Królowa Hollywood" odeszła na dwa miesiące przed swoimi 99. urodzinami. Zmarła podczas snu. Do końca swoich dni była aktywna w mediach społecznościowych. 

Zobacz także: Michael Lonsdale nie żyje. Aktor znany z roli w filmie o Jamesie Bondzie miał 89 lat 

Jackie Stallone nie żyje. Matka Sylvestra miała 98 lat

Jackie Stallone była matką popularnego hollywoodzkiego aktora, Sylvestra Stallone'a, wokalisty Franka i nieżyjącej już aktorki Toni D'Alto. Jak podaje Onet - smutną wiadomość o jej odejściu przekazał jej syn na swoim profilu na Instagramie, który we wzruszających słowach opisał jej życie.

Straciliśmy naszą matkę, Jackie. Była matką czwórki dzieci, Tommy'ego, Sylvestra, Frankiego i mojej zmarłej siostry Toni Ann. Była niezwykłą kobietą - codziennie trenowała, była pełna odwagi, nieustraszona. Umarła we śnie, tak jak sobie życzyła - wyjaśnił w poście.

Jackie Stallone. Kim była?

Jackie Stallone urodziła się 29 listopada 1921 roku w Waszyngtonie. Karierę zaczynała jako hostessa i tancerka na zawodach wrestlingowych. W latach 80. zaczęła się pojawiać w telewizji. Była pierwszą kobietą, która miała swój codzienny program na temat ćwiczeń. Następnie otworzyła siłownię dla kobiet. Co więcej, w latach 90. była znana z zamiłowania do astrologii - prowadziła show, w którym pobierała opłaty za porady.

W Hollywood była przede wszystkim znana jako matka Sylvestra Stallone'a, z którym była mocno związana. Ostatni raz publicznie wystąpiła w 2005 roku w brytyjskiej wersji programu "Celebrity Big Brother".

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Onet.pl