Zamknij

Gwiazdy "Słonecznego patrolu" po 30 latach. Zobacz, jak się zmieniły [GALERIA]

Maciej Friedrich
12.08.2019 09:15
Gwiazdy "Słonecznego patrolu" po 30 latach. Zobacz, jak się zmieniły [GALERIA]
fot. Instagram:@baywatch_tv

Choć ciężko w to uwierzyć, serial "Słoneczny patrol" w tym roku będzie obchodził 30. urodziny. Przygodowa produkcja z Pamelą Anderson i Davidem Hasselhoffem cieszyła się w Polsce dużą popularnością. Zobacz, jak po latach wyglądają gwiazdy "Słonecznego patrolu".

"Słoneczny patrol" był jednym z najpopularniejszych w Polsce seriali lat 90. Święcił również triumfy w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Niemczech. Pierwszy z 243 odcinków wyemitowany został 22 września 1989 roku przez stację NBC. Przygody grupy ratowników były trampoliną do kariery między innymi dla Pameli Anderson, Davida Hasselhoffa. Łącznie powstało 11 sezonów serialu.

Choć ciężko w to uwierzyć, w tym roku minie 30 lat od premiery pierwszego odcinka "Słonecznego patrolu". Aktorzy grający główne role różnie poprowadzili swoje kariery, część z nich również bardzo zmieniła się fizycznie. Co dzieje się z gwiazdami produkcji po trzech dekadach.

Gwiazdy "Słonecznego patrolu" po 30 latach

Zdecydowanie największą popularność "Słoneczny patrol" przyniósł Pameli Anderson. Przez lata była uznawana za symbol seksu i pozowała do rozbieranych sesji, między innymi dla magazynu "Playboy". Wyprodukowała autorski serial "V.I.P", w którym zagrała główną rolę, podobnie jak w filmie "Żyleta". Jest autorką książek "Gwiazda" i "Star Stuck". W 2005 roku powróciła na ekrany w sitcomie "Oczytana", a pięć lat później wystąpiła w amerykańskim "Tańcu z gwiazdami". Jest właścicielką zespołu motorowego GT Series - Race Alliance. W tegorocznych wyborach do Parlamentu Europejskiego poparła polską Lewicę Razem.

Davida Hasselhoffa widzowie mogą kojarzyć nie tylko ze "Słonecznego patrolu". Wcześniej można było oglądać go między innymi w "Żarze młodości" i "Nieustraszonym". Wystąpił również w spin-offie "Nocny patrol" oraz pełnometrażowych odsłonach przygód ratowników. Z powodzeniem radził sobie także w roli wokalisty, w latach 1997-2001 występował na broadwayowskiej scenie w musicalu "Jekyll & Hyde". W 2011 był jurorem w amerykańskiej edycji "Mam talent".

Yasmine Bleeth, czyli serialowa Caroline Holden, po "Słonecznym patrolu" pojawiła się w wielu filmach i serialach, spośród których warto wymienić "Nash Bridges", "Wybrańców fortuny" i "Nagą prawdę". Nie zrobiła jednak oszałamiającej kariery, ostatni raz pojawiła się na ekranach w 2003 roku.

Alexandra Paul, która w "Słonecznym patrolu" wcielała się w Stephanie Holden, pojawiła się później w kilku filmach kinowych i telewizyjnych, między innymi "Christine", "Szklanką po łapkach" i "Nocna Straż". Jej aktorska kariera trwała do 2006 roku.

Jak zmienili się aktorzy ze "Słonecznego patrolu"?

Zapraszamy do naszej galerii, w której możecie zobaczyć, jak zmienili się aktorzy ze "Słonecznego patrolu"

RadioZET.pl/MF