Zamknij

Jak zostać gwiazdą: Nowy polski film. Kasia Sawczuk niczym Hannah Montana

Roksana Orlicka
29.01.2020 14:49
Film jak zostać gwiazdą z Kasią Sawczuk
fot. Materiały prasowe Kina Świat

"Jak zostać gwiazdą" to nowy polski film, w którym główną rolę gra Katarzyna Sawczuk. Pojawił się pierwszy plakat zapowiadający produkcję. O czym będzie opowiadał film i kiedy go zobaczymy? Zdradzamy poniżej.

Jak zostać gwiazdą: Nowy polski film. Kasia Sawczuk niczym Hannah Montana. Kino Świat zapowiada kolejną polską produkcję, film "Jak zostać gwiazdą". Produkcja pojawi się w kinach jeszcze w tym roku. W roli głównej zobaczymy Kasię Sawczuk ("Barwy szczęścia", "Belfer"). Co wiemy o filmie, kto w nim wystąpi i o czym będzie opowiadać? Zdradzamy poniżej.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" 

Zobacz także: Netflix: Nowości i kultowe filmy, które trzeba koniecznie zobaczyć na platformie [LISTA]

Jak zostać gwiazdą: Nowy polski film z Kasią Sawczuk i Maciejem Zakościelnym

Pomysł na film "Jak zostać gwiazdą" pojawił się dawno temu i początkowo miał być zatytułowany "Ostra". O czym będzie produkcja? Przedstawi ona uczestników kontrowersyjnego programu telewizyjnego "Music Race", którego zadaniem jest poszukiwanie muzycznych talentów. O sukcesie młodych talentów decyduje surowe jury: były muzyk Olo, popularna w social-mediach Ewa oraz Urszula Dudziak. 

Na castingu, który odbywa się w rodzinnej miejscowości Ola, dochodzi do awantury. Doprowadza do niej zbuntowana nastolatka. Skandal jest na rękę producentowi, który decyduje o zakwalifikowaniu Ostrej do dalszego etapu show. Wkrótce okaże się, że oprócz wybuchowego temperamentu, dziewczyna dysponuje także niesamowitym głosem. 

W filmie wystąpią: Katarzyna Sawczuk, Maciej Zakościelny, Anita Sokołowska, Julia Kamińska, Urszula Dudziak, Tomasz Karolach i Krzysztof Ibisz. Reżyserką filmu jest Anna Wieczur-Bluszcz. Twórcy filmu zapowiadają, że będzie można w nim usłyszeć największe przeboje ostatnich lat.

Zaprezentowano już plakat promujący film "Jak zostać gwiazdą". Można go zobaczyć poniżej.

Premiera filmu "Jak zostać gwiazdą" jest zaplanowana na 19 czerwca 2020 roku.

Zobacz także: Powstanie druga część filmu "Zenek". Gwiazda disco polo potwierdza

Zagłosuj

Obejrzysz film "Jak zostać gwiazdą"?

Liczba głosów:

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć

RadioZET.pl/RO