Zamknij

"Jak zostać gwiazdą" podbija Netflix, ale widzowie drwią z polskiego filmu

24.11.2021 15:46
Jak zostać gwiazda
fot. Materiały prasowe Netflix

"Jak zostać gwiazdą" to polski film z 2020 roku, który trafił na Netflix i z marszu stał się hitem. Okazuje się, że jego popularność wcale nie przekłada się na pozytywne opinie. Część internautów nie pozostawia na filmie suchej nitki.

"Jak zostać gwiazdą" podbija Netflix, ale widzowie drwią z polskiego filmu. Wzruszająca historia, znane twarze, muzyka w tle - film "Jak zostać gwiazdą" ma wszystko to, by przyciągnąć widzów przed ekrany. I tak się właśnie stało, gdy produkcja trafiła na Netflix, z marszu stała się popularna. Niestety, niektórzy użytkownicy platformy nie zostawili na filmie suchej nitki. Dlaczego?

Zobacz także:  „Jurassic World: Dominion“: zobacz klimatyczny pięciominutowy prolog filmu [WIDEO]

"Jak zostać gwiazdą" podbija Netflix, ale widzowie drwią z polskiego filmu

"Jak zostać gwiazdą" to polski film, miał premierę w 2020 roku. Produkcja opowiada o losach młodej dziewczyny, która odkrywa, że jej ojciec jest jurorem znanego muzycznego programu. Postanawia wziąć w nim udział, by go poznać i się do niego zbliżyć. W produkcji wystąpiło wiele znanych twarzy polskiego kina, między innymi:

Poniżej można zobaczyć oficjalny zwiastun.

Niestety, film - pomimo popularności - nie przypadł wszystkim widzom do gustu. Jak podaje Telemagazyn.pl część osób zarzuca powtarzalność motywów w polskich filmach (dziewczyna szuka ojca), innym nie podoba się też, że w obsadzie znalazły się znane twarze (m.in. obsadzanie Tomasza Karolaka w niemal każdym polskim filmie). Mimo wszystko "Jak zostać gwiazdą" już kolejny tydzień znajduje się w TOP 10 najpopularniejszych filmach na platformie.

"Jak zostać gwiazdą": gdzie obejrzeć film?

Film "Jak zostać gwiazdą" jest dostępny do obejrzenia na platformie Netflix.

Zobacz także:  Jennifer Lawrence paliła marihuanę na planie nowego filmu Netflixa. Podała powód

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl