Zamknij

„Jaka to melodia?” wraca po zmianach. Kiedy obejrzymy teleturniej?

Redakcja
31.08.2018 10:41
„Jaka to melodia?” wraca po zmianach. Kiedy obejrzymy teleturniej?
fot. Instagram:@tvdzis.pl

Po wakacjach na ekrany telewizorów powraca teleturniej „Jaka to melodia?”. Widzów TVP elektryzowały poważne zmiany zapowiadane przez producentów programu. Kiedy będziemy mogli zobaczyć pierwszy odcinek z nowym prowadzącym?

Zmiany, jakie zdecydowano się wprowadzić w popularnym  teleturnieju „Jaka to melodia?”, były chyba najbardziej elektryzującym elementem nowej ramówki TVP. Po medialnej burzy związanej z odejściem z roli prowadzącego Roberta Janowskiego poznaliśmy w końcu jego następcę. Został nim piosenkarz Norbi. Jak poradzi sobie w nowej roli, przekonamy się już 1 września. Wtedy zostanie wyemitowany pierwszy odcinek przebudowanego teleturnieju. Czego możemy się spodziewać?

Kiedy obejrzymy „Jaka to melodia?”

Od nowego sezonu „Jaka to melodia?” widzowie będą mogli oglądać program przez cały tydzień. Od poniedziałku do piątku o godzinie 17.30 odbywać się będą zmagania pojedynczych zawodników, w soboty natomiast zmierzą się ze sobą bitwy drużynowe. Prawdziwym zwieńczeniem tygodnia mają być jednak odcinki specjalne, emitowane w każdą niedzielę o godzinie 18.30. W rolę uczestników wcielą się goście specjalni: aktorzy, muzycy i celebryci. To zupełnie nowa formuła, do tej pory wykorzystywana jedynie przy okazji świątecznych wydań programu. Producenci zapowiedzieli także znaczne odświeżenie dekoracji i formuły wizualnej teleturnieju.

Co zobaczymy w pierwszym odcinku „Jaka to melodia?”

Pierwszy weekend emisji odmienionego „Jaka to melodia?” zapowiada występy gości. W pierwszym odcinku zobaczymy aktorki z serialu „Dziewczyny ze Lwowa”, w niedzielę natomiast o wygraną walczyć będą: Beata Chmielowska-Olech, Ida Nowakowska oraz Mateusz Szymkowiak. Nie zabraknie oczywiście występów muzycznych. Na scenie pojawić ma się między innymi zespół Fun Factory, Natasza Urbańska, Red Lips i Blue Cafe.

Widzowie na pewno z niecierpliwością czekają na nową formułę programu. Ciekawe, czy zmiany wpłyną na jeszcze większą popularność show TVP.

RadioZET.pl/MF