Zamknij

Bond 25: plakat i polska data premiery „No Time to Die” [DATA PREMIERY]

Maciej Friedrich
07.10.2019 11:41
Bond 25: plakat i polska data premiery „No Time to Die” [DATA PREMIERY]
fot. AP/Associated Press/East News

Fani przygód Jamesa Bonda powoli zacierają ręce. W sieci pojawił się plakat 25. części cyklu, filmu „No Time to Die”. Znamy też datę polskiej premiery produkcji z Danielem Craigiem. Kiedy zobaczymy agenta 007 w kinach?

Bond 25”, czyli „No Time to Die”, to bez wątpienia jedna z najbardziej oczekiwanych kinowych produkcji. 25. odsłona przygód najsłynniejszego filmowego agenta budzi ogromne zainteresowanie, jak wszystkie przygody Jamesa Bonda, które pojawiają się na kinowych ekranach. Ekscytacja jest tym większa, że ma to być ostatnia odsłona serii, w której w kultową postać 007 wcieli się uwielbiany przez widzów Daniel Craig. Produkcja powstawała długo między innymi przez wypadek, któremu aktor uległ na planie. W końcu jednak się doczekaliśmy. W sieci pojawił się plakat promujący „No Time to Die”, poznaliśmy także datę polskiej premiery.

 „Bond 25”: Wstrzymano zdjęcia do filmu o Bondzie. Daniel Craig miał wypadek

James Bond: No Time to Die – data polskiej premiery nowego filmu o Bondzie

Krajowi fani przygód Bonda muszą wytrzymać jeszcze kilka miesięcy. Polska premiera „No Time to Die” zapowiedziana została na 3 kwietnia 2020 roku. Plakat, jak przystało na serię o agencie 007, jest prosty i enigmatyczny. Wiadomo jednak, że w nowym filmie bohatera poznamy jako emeryta, który odszedł z czynnej służby. Postanowi jednak pomóc zaprzyjaźnionemu agentowi w uratowaniu porwanego naukowca. Z pozoru rutynowe dla Bonda zadanie zmieni się w ciężką batalię ze złoczyńcą dysponującym ogromnym arsenałem.

Po raz kolejny imponująco prezentuje się obsada filmowego Bonda: obok dobrze znanych aktorów, takich jak Ralph Fiennes (jako M) czy Naomie Harris (Moneypenny), zobaczymy zdobywcę Oscara Ramiego Maleka, Dali Bensallah czy Lashanę Lynch. Ta ostatnia miała zostać oficjalnym agentem 007, gdy postać grana przez Craiga przeszła na emeryturę.

 Czarnoskóra kobieta nowym agentem 007. Lashana Lynch zastąpi Daniela Craiga?

Zagłosuj

Czekasz na nowy film o Bondzie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF