Zamknij

James Bond nie ma szczęścia. Twórcy kolejny raz przesuwają premierę filmu

22.01.2021 09:25
Daniel Craig
fot. Paul Zimmerman/Rex Features/East News

"Nie czas umierać", czyli najnowszy film o przygodach Jamesa Bonda, został ponownie przeniesiony na inny termin. Fani nie doczekają się premiery w kwietniu 2021 roku. Kiedy możemy się spodziewać produkcji w kinach?

James Bond nie trafi do kin w kwietniu 2021 roku, jak jeszcze niedawno zakładano. To już trzeci raz, gdy twórcy filmu są zmuszeni przesunąć datę premiery. Wszystkiemu winna jest pandemia koronawirusa, która nie odpuszcza. Zakłada się, że w kwietniu świat jeszcze nie wróci do normalności, dlatego "Nie czas umierać" pojawi się w kinach w późniejszym terminie. Poniżej zdradzamy szczegóły.

Zobacz także:  Gwiazdor serialu "Bridgertonowie" jako nowy James Bond? Tego chcą fani 

James Bond ma problemy. Przesunięto premierę "Nie czas umierać"

"Nie czas umierać", czyli nowy film o przygodach Jamesa Bonda, nie trafi jednak do kin w kwietniu 2021 roku. Twórcy produkcji przewidują, że sytuacja z pandemią koronawirusa nie ulegnie zmianie, co wpłynęłoby na słabą frekwencję w kinach. Premiera została ponownie - bo już trzeci raz - przesunięta na jesień 2021 roku.

"Nie czas umierać" to 25. film o przygodach Jamesa Bonda i pierwsza produkcja, która napotkała tak duże problemy na drodze do premiery. W "Nie czas umierać" James Bond chce odejść na emeryturę i cieszyć się spokojnym życiem na Jamajce. Sielanka nie trwa długo, bo jego przyjaciel Felix Leiter z CIA prosi o pomoc w uratowaniu pewnego naukowca. Bond trafia na ślad tajemniczego złoczyńcy, który okaże się trudnym przeciwnikiem. 

W filmie występują: Daniel Craig, Ralph Fiennes, Naomie Harris, Rory Kinnear, Léa Seydoux, Ben Whishaw i Jeffrey Wright, Ana de Armas, Dali Benssalah, David Dencik, Lashana Lynch, Billy Magnussen i Rami Malek.

"Nie czas umierać": kiedy premiera filmu?

BBC podaje, że film "Nie czas umierać" ma mieć premierę w 8 października 2021 roku. Czy warto się przywiązywać do tej daty? Czas pokaże. 

Zobacz także:  Gal Gadot żeńską wersją Jamesa Bonda. Gwiazda "Wonder Woman" zagra w nowej serii filmów 

RadioZET.pl/BBC.com