Zamknij

Jamie Dornan i Emily Blunt w melodramacie "Wild Mountain Thyme". O czym opowie i kiedy premiera?

14.10.2020 13:02
Jamie Dornan i Emily Blunt w melodramacie "Wild Mountain Thyme". O czym opowie i kiedy premiera?
fot. East News

Jamie Dornan i Emily Blunt już wkrótce zaserwują nam poruszającą historię zakazanej miłości. Co wiemy o filmie "Wild Mountain Thyme" i kiedy odbędzie się jego premiera? Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje.

Jamie Dornan i Emily Blunt jako współcześni Romeo i Julia w melodramacie "Wild Mountain Thyme". W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie promujące film. Podajemy też szczegóły fabularne i datę premiery filmu "Wild Mountain Thyme".

"Wild Mountain Thyme" - o czym jest film z Jamiem Dornanem i Emily Blunt?

"Wild Mountain Thyme" przedstawi nam historię rozgrywającą się w Irlandii. Osią wydarzeń będzie konflikt pomiędzy dwiema rodzinami o teren znajdujący się pomiędzy ich gospodarstwami. Sytuacja przybiera prawdziwie dramatyczny obrót, gdy dwoje młodych, pochodzących ze zwaśnionych rodów, zakochuje się w sobie.

Zobacz także

"Wild Mountain Thyme" - kiedy premiera?

W rolach głównych wystąpili Jamie Dornan ("Pięćdziesiąt twarzy Greya") i Emily Blunt ("Ciche miejsce", "Diabeł ubiera się u Prady"). W obsadzie znaleźli się również: Jon Hamm, Christopher Walken i Dearbhla Molloy. Za reżyserię odpowiada Patrick Shanley. Premiera filmu "Wild Mountain Thyme" odbędzie się 11 grudnia 2020 roku

Zobacz także