Zamknij

Jane Seymour kończy 70 lat. Jak zmieniła się kultowa "Doktor Quinn"? [FOTO]

16.02.2021 10:46
Jane Seymour
fot. GTRES/G3 Online/East News

Jane Seymour kończy 70 lat. Aktorka, którą polscy widzowie pokochali za tytułową rolę w serialu "Doktor Quinn", zdaje się oszukiwać czas i nadal wygląda zachwycająco. Brytyjska gwiazda wcielała się między innymi w "dziewczynę Bonda", na swoim koncie ma także rozbieraną sesję dla "Playboya".

Jane Seymour to bardzo popularna brytyjska aktorka, którą starsi polscy widzowie doskonale znają i uwielbiają za tytułową rolę w serialu "Doktor Quinn". Jednak urodzona na przedmieściach Londynu gwiazda na swoim koncie ma o wiele większe sukcesy niż angaż w popularnej produkcji CBS. Na ekranie zadebiutowała w 1969 roku jako chórzystka w obrazie "Och, jaka piękna wojna!", a już rok później otrzymała pierwszą główną rolę w dramacie wojennym "The Only Way". Ogromną popularność przyniósł Seymour angaż do "Żyj i pozwól umrzeć", jednej z części kultowej serii o agencie 007, gdzie wcieliła się w "dziewczynę Bonda" granego przez Rogera Moore'a.

Saymour to aktorka, która może pochwalić się wieloma wyróżnieniami i prestiżowymi nagrodami. Za "Doktor Quinn" otrzymała statuetkę Złotego Globu, kolejną odebrała za rolę w innym świetnym serialu "Na wschód od Edenu". Na swoim koncie ma także nagrodę Emmy za kreację w "Onassis - Najbogatszy człowiek świata". Jane ma również własną gwiazdą na hollywoodzkim Walk of Fame.

Choć ciężko w to uwierzyć, ale 15 lutego brytyjska gwiazda skończyła 70 lat. Formy i wdzięku mogą jej jednak zazdrościć o wiele młodsze koleżanki.

ZOBACZ TAKŻE:  Jane Seymour rozebrała się na plaży. 69-letnia aktorka wyznaje: "Nie retuszowałam żadnego z tych zdjęć" [FOTO]

Jane Seymour ma 70 lat. Jak zmieniła się gwiazda "Doktor Quinn"?

Fani Jane Seymour wielokrotnie podkreślali nie tylko jej aktorski talent, ale także zachwycającą urodę i nienaganną figurę. Od lat mówi się o tym, że aktorka zdaje się oszukiwać czas i nadal wygląda olśniewająco, zwłaszcza że urodziła czwórkę dzieci. Doskonałym potwierdzeniem tych opinii jest to, że w wieku 67 lat wzięła udział w świetnie przyjętej sesji dla magazynu "Playboy". Wcześniej na łamach pisma jej zdjęcia mogliśmy oglądać w 1987 roku. Także na fotografiach publikowanych w mediach społecznościowych gwiazda olśniewa urodą.

Pięknej Jane życzymy z okazji urodzin wszystkiego najlepszego!