Zamknij

Jeden z dziesięciu. Remis w finale teleturnieju

Redakcja
01.03.2018 08:43
Tadeusz Sznuk w finale Jeden z dziesięciu 2018
fot. YouTube

Co to był za finał! Do takiej sytuacji w finale „Jeden z dziesięciu” doszło pierwszy raz od ponad dwudziestu lat!

Jeden z dziesięciu. Remis w finale 2018

„Jeden z dziesięciu” — dla takich finałów, takich emocji, takiej rozrywki warto oglądać teleturnieje. To, jak przebiegł finał ostatniego odcinka słynnego teleturnieju, zaskoczyło nawet samego Tadeusza Sznuka. Dwoje uczestników zdobyło dokładnie taką samą liczbę punktów i zamiast jednego z dziesięciu... wygrało dwóch.

Cały odcinek obaj szli jak burza, ale pod koniec wydawało się, że którychś z nich musi polec i oddać pierwszeństwo drugiemu. A jednak tak się nie stało! Zarówno Włodzimierz, jak i Lech uzyskali po 142 punkty, a więcej pytań już nie było. W ten finał sposób finał „Jeden z dziesięciu” w 2018 roku wygrali obaj!

Zrzut ekranu 2018-03-01 o 08.36.14

Zobacz także

Jak poinformował Tadeusz Sznuk, remis w finale miał miejsce tylko raz w całej, niemal 24-letniej historii teleturnieju. Ostatnio wydarzyło się to w 8. edycji teleturnieju, blisko 22 lata temu. Wtedy też odcinek z taką samą liczbą punktów wygrali Anna Pawłowska i Marek Krukowski.

Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować obu szczęśliwym zwycięzcom w finale „Jeden z dziesięciu” 2018 ! Czapki z głów dla panów!

RadioZET.pl/SI