Zamknij

Co za wpadka w „Jeden z dziesięciu"! Uczestnik się wytłumaczył [WIDEO]

Redakcja
24.10.2017 14:29
Co za wpadka w „Jeden z dziesięciu"! Uczestnik się wytłumaczył [WIDEO]
fot. YouTube

Hubert Pawlik z Kozienic zaliczył sporą wpadkę przy odpowiedzi na jedno z pytań w „Jeden z dziesięciu". Na szczęście już się wytłumaczył.

Występ Huberta Pawlika z Kozienic w „Jeden z dziesięciu" stał się nowym hitem sieci. Mężczyzna, który jak wcześniej przyznał, jest z wykształcenia geografem i którego pasją jest geografia, nie poradził sobie z odpowiedzią na pytanie o stolicę województwa małopolskiego. Pan Hubert po chwili zastanowienia odpowiedział "Poznań", podczas gdy chodziło oczywiście o Kraków.

Okazuje się jednak, że to nie brak wiedzy, a zwykły, ludzki stres. Pdo filmikiem, który szybko trafił do sieci, mężczyzna zamieścił komentarz:

„Niestety moi drodzy podczas nagrania programu towarzyszył mi ogromny stres. Pod wpływem emocji nie do końca usłyszałem o jakie województwo pyta Pan Tadeusz. Pod wpływem stresu nie usłyszałem końcówki pytania. Myślałem, że pytanie dotyczy stolicy województwa wielkopolskiego" – wytłumaczył się Hubert przed internautami.

Cóż, tyle o sobie wiemy, ile nas sprawdzono. Kto wie, jak my byśmy odpowiedzieli w podobnej sytuacji. W końcu różnych miast na świecie nie brakuje, a pytania w „Jeden z dziesięciu" wcale nie należą do najłatwiejszych.

RadioZET.pl/SI