Zamknij

Jeff Bridges ma raka. Aktor pokazał zdjęcie ze szpitala. "Doceniam śmiertelność" [FOTO]

30.10.2020 11:54
Jeff Bridges ma raka
fot. Rex Features/East News

Jeff Bridges, jeden z najpopularniejszych amerykańskich aktorów, poinformował, że walczy z rakiem. Podzielił się z fanami zdjęciem ze szpitala, opublikował także wzruszający wpis. Choroba ma niebagatelny wpływ na jego sposób postrzegania świata.

Jeff Bridges to jeden z największych gwiazdorów Hollywood. Amerykański aktor i producent filmowy ma na swoim koncie wiele doskonałych kreacji, w tym pierwszoplanową rolę w melodramacie "Szalone serce", która przyniosła mu statuetkę Oscara, do której łącznie nominowany był pięciokrotnie. Widzowie pokochali go także za rolę w świetnym "Big Lebowski", w którym stworzył kultową dla wielu widzów postać "Kolesia".

Niestety, światowej sławy aktor przekazał widzom bardzo smutną wiadomość. Jeff Bridges ma raka, o stanie swojego zdrowia poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych. Przyznał, że ma chłoniaka i czeka go bardzo trudna walka z nowotworem. Obiecał także, że będzie relacjonował swoje postępy. Słowa dotrzymał, publikując zdjęcie ze szpitala. W łapiących za serce słowach opowiedział także o tym, jak straszna wiadomość zmieniła jego nastawienie do życia.

ZOBACZ TAKŻE:  Big Brother: Uczestniczka programu walczy z nowotworem. Pokazała zdjęcie ze szpitala

Jeff Bridges walczy z nowotworem. Pokazał zdjęcie ze szpitala i opublikował wzruszający wpis

Na profilu Jeffa Bridges'a na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie. Aktor pozuje na nim w szpitalnej koszuli podczas przyjmowania kroplówki. Gwiazdor podziękował fanom za wsparcie w trudnym momencie jego życia.

- Chcę wam wszystkim podziękować za wszystkie wiadomości, jakie ostatnio od was otrzymałem. Miło jest dostać tyle życzeń i miłość! Więcej informacji będę zamieszczał na mojej stronie internetowej - czytamy.

Opublikowana fotografia ma akcenty humorystyczne, charakterystyczne dla Jeffa, jednak wpis na wspomnianej stronie internetowej jest już o wiele poważniejszy. Bridges nie ukrywa, że stara się znaleźć pozytywne aspekty sytuacji, w jakiej się znalazł. Przyznał, że walka z chorobą, która może zakończyć się śmiercią, pozwala mu inaczej spojrzeć na życie.

- Ten rak przynosi poczucie wartości i wdzięczności, i dobrą staromodną miłość. Czuję, że to wszystko do mnie napływa i bardzo to doceniam. To jest zaraźliwe, cała ta miłość, jak jakiś pozytywny wirus (...) Ten rak sprawia, że doceniam swoją śmiertelność, doceniam nietrwałość  - napisał gwiazdor.

Miejmy nadzieję, że aktor jak najszybciej wygra z chorobą.

ZOBACZ TAKŻE: Carla Suarez Navarro walczy z nowotworem. Przed nią półroczna chemioterapia