Zamknij

Jeff Bridges ma raka. Aktor wyznał, jak się czuje

20.10.2020 09:37
Jeff Bridges
fot. Rex Features/ East News

Jeff Bridges, aktor znany z filmu "Big Lebowski", ma raka. Gwiazdor poinformował fanów o swoim stanie zdrowia, ale obiecał także relacjonować postępy w leczeniu.

Jeff Bridges ma raka. Aktor poinformował fanów o swoim stanie zdrowia za pośrednictwem Twittera. Bridges wyznał, że ma chłoniaka, ale zamierza walczyć z chorobą i relacjonować swoje postępy w leczeniu. Jak się obecnie czuje?

Zobacz także: „The Crown“ – bliskie spojrzenie na księżną Dianę i Margaret Thatcher na serii nowych plakatów 

Jeff Bridges ma raka. Aktor filmu "Big Lebowski" o swojej chorobie

Jeff Bridges to jeden z najpopularniejszych hollywoodzkich aktorów. Urodził się w 1949 roku, a jego kariera nabrała tempa w latach 70. Aktor ma na swoim koncie role m.in. w "King Kongu", "Big Lebowskim", "Ostatnim seansie filmowym", "Iron Manie", "Kingsmanie: Złotym Kręgu" czy "Źle się dzieje w El Royale".

Warto wspomnieć, że Bridges był aż siedmiokrotnie nominowany do prestiżowych Oscarów, zresztą otrzymał statuetkę za rolę w filmie "Szalone serce". Pomimo tego, że ukończył już 70 lat, to nie zamierza iść na emeryturę. W najbliższych miesiącach będzie jednak walczyć z chorobą.

Zdiagnozowano u mnie chłoniaka. Chociaż to poważna choroba, na szczęście pomaga mi świetny zespół lekarzy, a prognozy są dobre. Rozpoczynam terapię i będę informował was o powrocie do zdrowia" - napisał Jeff Bridges na Twitterze.

Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia. 

Zobacz także: Seriale podobne do "Ty" Netflixa. 5 produkcji, które warto zobaczyć [LISTA] 

RadioZET.pl/Onet.pl