Zamknij

Jennifer Aniston i Brad Pitt we wspólnym projekcie? Ujawniono szczegóły

19.08.2020 09:16
Jennifer Aniston i Brad Pitt
fot. P Lapoirie/Rex Features/East News

Jennifer Aniston i Brad Pitt byli jedną z najbardziej lubianych hollywoodzkich par. Od jakiegoś czasu pojawiają się plotki dotyczące ich relacji. Tym razem Pitt i Aniston spotkają się we wspólnym projekcie. Na czym będzie on polegać?

Jennifer Aniston i Brad Pitt we wspólnym projekcie? To moment, na który czekało wielu fanów tej pary. Prasa plotkarska doszukuje się dowodów na to, że ci dwoje wciąż mają się ku sobie. Pewne jest, że byli małżonkowie darzą się szacunkiem i nie unikają wspólnych kontaktów. Na horyzoncie pojawił się projekt, który połączy wiele znanych osób, w tym Pitta i Aniston. Na czym będzie on polegał?

Zobacz także:  Koronawirus jednak nie pokonał hollywoodzikich filmów. Jak wyglądają prace na planach? 

Jennifer Aniston i Brad Pitt we wspólnym projekcie. Ujawniono szczegóły

Jennifer Aniston i Brad Pitt łączą siły, by wspólnie stawić czoła pandemii koronawirusa, która doszczętnie sparaliżowała branżę filmową. Ekipy i twórcy filmów nieśmiało wracają na plany filmowe i próbują się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Niestety, sytuacja w Stanach Zjednoczonych jest nadal poważna. Aniston, wykorzystując swoje zasięgi w internecie, już nieraz apelowała do fanów, by zachowali rozsądek i stosowali się do zaleceń. 

Tym razem grupa aktorek i aktorów weźmie udział w projekcie, którego zadaniem jest wsparcie medyków. Będzie to tak zwane virtual table - hollywoodzkie gwiazdy spotkają się online, by odegrać sceny z filmu "Beztroskie lata w Ridgemont High" z 1982 roku. Wiadomo, że oprócz Aniston i Pitta, zobaczymy w projekcie Seana Penna, który zagrał główną rolę w pierwotnej wersji filmu. Do projektu dołączyli także Morgan Freeman czy Julia Roberts.

Transmisję z wydarzenia będzie można obejrzeć na Facebooku CoreResponces w sobotę, 22 sierpnia 2020 roku o godzinie 2:00 czasu polskiego.

Jennifer Aniston i Brad Pitt: małżeństwo i rozwód

Jennifer Aniston i Brad Pitt są stałym obiektem plotek. Aktorska para spotkała się na początku na 2020 roku podczas rozdania nagród Gildii Aktorów Ekranowych, gdzie pogratulowali sobie osiągnięć, a wszystko uchwyciły kamery. Od tamtego czasu pojawiają się plotki o ich rzekomym powrocie. Niestety, ku niezadowoleniu fanów, para przyznaje, że łączy ich jedynie przyjaźń.

Brad Pitt i Jennifer Aniston poznali się w 1994 roku, a związali cztery lata później. On rozstał się z Gwyneth Partlow, natomiast Jennifer zerwała zaręczyny z Tatem Donovanem. W 2000 roku wzięli ślub, a rok później Pitt pojawił się w gościnnie w jednym z odcinków serialu "Przyjaciele", którego Aniston była gwiazdą. Tworzyli zgraną parę, niestety rozstali się w 2005 roku. 

Zobacz także:  Millie Bobby Brown jako siostra Sherlocka w filmie "Enola Holmes". Netflix podał zapowiedź 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/WP Film