Zamknij

Jennifer Aniston i Brad Pitt wystąpili we wspólnym projekcie. W Hollywood huczy od plotek

21.09.2020 12:54
Jennifer Aniston i Brad Pitt
fot. Core/Ferrari Press/East News

Jennifer Aniston i Brad Pitt byli niegdyś najbardziej popularną parą w Hollywood. Każde ich wspólne pojawienie się publicznie wywołuje lawinę spekulacji. Byli małżonkowie wystąpi razem w charytatywnym projekcie, w którym odczytali scenariusz filmu "Beztroskie lata w Ridgemont High". Na czym polegała akcja i kto jeszcze wziął w niej udział?

Jennifer Aniston i Brad Pitt wystąpili we wspólnym projekcie. Projekt zapowiadano od wielu miesięcy i wzięło w nim udział kilkanaście osób związanych z Hollywood. Na czym polegała ta akcja charytatywna i kto wystąpił? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także:  Jennifer Aniston i Brad Pitt we wspólnym projekcie? Ujawniono szczegóły 

Jennifer Aniston i Brad Pitt we wspólnym projekcie

Jennifer Aniston i Brad Pitt byli małżeństwem w latach 2000-2005. Ich rozstanie było burzliwe, ze względu na duże zainteresowanie mediów i plotki o romansie aktora z Angeliną Jolie, z którą pracował na planie filmu "Mr. i Mrs. Smith". Mimo to para darzy się szacunkiem, a od jakiegoś czasu pojawia się wiele plotek dotyczących ich rzekomego powrotu do siebie. Nie uciszy ich charytatywny projekt, w który zaangażowało się wiele hollywoodzkich gwiazd, w tym Aniston i Pitt. Można było zobaczyć także Johna Legenda, Jimmy'ego Kimmela, Julię Roberts, Morgana Freemana czy Henry'ego Goldinga.

Wzięli oni udział w czytaniu scenariusza do kultowego filmu "Beztroskie lata w Ridgemont High". Całość była transmitowana na Facebooku, wydarzenie miało wesprzeć charytatywną organizację Seana Penna, zajmującą się pomocą w czasie pandemii koronawirusa. Pitt odczytał kwestie Judge'a Reinholda, który wcielił się w filmie w Brada Hamiltona, natomiast Aniston grała Phoebe Cates, postać wykreowaną przez Lindę Barrett.

Jennifer Aniston odtworzyła dialog ze słynnej sceny w czerwonym bikini, pada tam między innymi wers:

Cześć Brad, wiesz, że zawsze uważałam cię za przystojnego. Myślę, że jesteś bardzo seksowny. Przyjdziesz do mnie?

Jennifer Aniston i Brad Pitt przeczytali scenariusz "Beztroskich lat w Ridgemont High". Co to za film?

"Beztroskie lata w Ridgemont High" to film z 1982 roku w reżyserii Amy Heckerling. Film opowiada historię dorastania uczniów ze szkoły średniej na południu Kalifornii. W produkcji wystąpili: Sean Penn, Jennifer Jason Leight, Judge Reinhold, Nicolas Cage i Phoebe Cates.

Zobacz także:  Tom Hardy to nowy James Bond? To on ma zastąpić Daniela Craiga 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Film.interia.pl