Zamknij

Jennifer Lopez ocali ludzkość w nowym filmie Netflixa. O czym opowie "Atlas"?

16.06.2021 10:54
Jennifer Lopez ocali ludzkość w nowym filmie Netflixa. O czym opowie "Atlas"?
fot. Rex Features/East News

Jennifer Lopez kontynuuje współpracę z Netflixem. Popularna aktorka i piosenkarka zagra główną rolę w thrillerze science-fiction "Atlas". Co wiemy o produkcji?

Przed kilkoma dniami informowaliśmy was, że  Jennifer Lopez podpisała potężną umowę z platformą Netflix, zgodnie z którą aktorka zrealizuje dla giganta streamingowego szereg filmów i seriali. Dziś poznaliśmy szczegóły kolejnej produkcji, którą będzie thriller science-fiction o tytule "Atlas". Poniżej znajdziecie pierwsze szczegóły.

Zobacz także

"Atlas" - Jennifer Lopez w nowym filmie Netflixa

Jak podaje serwis Deadline, "Atlas" ma być produkcją ze styku mrocznego thrillera i kina science-fiction, w którym ludzkość stanie na granicy zagłady. Akcja rozegra się w niedalekiej przyszłości, kiedy to sztuczna inteligencja dochodzi do wniosku, że jedynym sposobem na uniknięcie globalnej wojny jest... eliminacja ludzkości

Tytułowa Atlas, w którą wcieli się właśnie Jennifer Lopez, sprzymierzy się z inną sztuczną inteligencją, by przechytrzyć wroga i ocalić ludzkość przed wyginięciem. Czy jej się to uda? Przekonamy się wkrótce.

Za reżyserię odpowie Brad Peyton, twórca popularnego blockbustera "Rampage: Dzika furia". Scenariusz napisze zaś Aron Eli Coleite. Przewidywana data premiery filmu "Atlas" nie została jeszcze ujawniona.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Deadline.com