Zamknij

Jennifer Lopez podpisała olbrzymi kontrakt z Netflixem. Jakie filmy stworzy dla platformy?

08.06.2021 12:58
Jennifer Lopez podpisała olbrzymi kontrakt z Netflixem. Jakie filmy stworzy dla platformy?
fot. Rex Features/East News

Jennifer Lopez i jej firma Nuyorican Productions podpisali wieloletni kontrakt z Netflixem na produkcję filmów i seriali. Poznaliśmy pierwsze szczegóły.

Jennifer Lopez to popularna piosenkarka i aktorka, która wraz z Elaine Goldsmith-Thomas i Benny Medine prowadzi firmę Nuyorican Productions. Na mocy zawartego kontraktu, Jay Lo stworzy w najbliższych latach szereg filmów i seriali dla platformy Netflix. Znamy szczegóły pierwszych dwóch projektów.

Zobacz także

Jennifer Lopez podpisała wieloletni kontrakt z Netflixem

Pierwszymi owocami umowy zawartej między Nuyorican Productions a Netflixem będą dwa filmy fabularne. Pierwszy z nich, zatytułowany "The Mother", będzie opowieścią o zawodowej zabójczyni, która wychodzi z ukrycia by nauczyć swoją córkę przetrwania. Zdjęcia mają ruszyć jesienią tego roku, a premiera planowana jest na ostatni kwartał 2022 roku.

Drugą produkcją, którą Jennifer Lopez stworzy dla Netflixa jest adaptacja powieści autorstwa Isabel Ojeda Maldonado. "The Cipher" przybliży nam losy agentki FBI, która bada sprawę seryjnego mordercy publikującego skomplikowane internetowe kody w nawiązaniu do popełnionych przez siebie zbrodni. W obu filmach Lopez wystąpi w głównych rolach.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Deadline.com