Zamknij

Jennifer Lopez w nowym thrillerze Netflixa. O czym opowie „The Cipher“?

18.12.2020 15:08
Jennifer Lopez
fot. FREDERIC J. BROWN/AFP/East News

Jennifer Lopez połączyła siły z platformą streamingową Netflix. Aktorka i piosenkarka zagra główną rolę w thrillerze „The Cipher“ na podstawie bestsellerowej powieści. O czym opowie film?

Jennifer Lopez to słynna piosenkarka, która od lat występuje w różnorodnych produkcjach filmowych. W poprzednim sezonie Lopez wystąpiła w głośnym filmie „Ślicznotki”, po którym wielu krytyków przewidywało dla niej nominację do Oscara. Finalnie tak się jednak nie stało, ale artystka nie zraża się i występuje w kolejnych projektach.

Właśnie ogłoszono rozpoczęcie prac nad filmem „The Cipher”, bazującym na bestsellerowej powieści Isabelli Moldonado.

Zobacz także

„The Cipher” – o czym opowie film?

Podukcja opowiada o agentce FBI (w tej roli Lopez), która wpada do króliczej nory, próbując rozwikłać zagadkę seryjnego mordercy, który komunikuje się z policją za pomocą skomplikowanych kodów i łamigłówek, publikowanych online. Kolejne zagadki związane są z morderstwami, a same łamigłówki stworzone są w taki sposób, aby przyciągnąć ofiarę do śmiertelnej gry w kotka i myszkę. Czy agentka FBI również da się złapać na haczyk zmyślnego mordercy czy zachowa jednak profesjonalizm i rozwikła jego sprawę?

„The Cipher” – kiedy premiera?

W tym momencie nie wiadomo, kiedy dokładnie film ujrzy światło dzienne. Wiadomo jedynie, że „The Cipher” to tylko jeden z nadchodzących projektów Jennifer Lopez.

Jennifer Lopez – ambitne plany

Aktorka i piosenkarka ma wystąpić w najbliższym czasie także w filmach: „Marry Me”, o gwieździe pop, która decyduje się wyjść za mąż za fana, który oświadcza jej się podczas koncertu; „The Godmother”, w którym wcieli się w kingpina handlu narkotykami, Giseldę Blanco, czy „Shotgun Wedding” o parze, której ślub na pięknej tropikalnej wyspie przeradza się w koszmar, gdy grupa kryminalistów napada na gości. W tym ostatnim Lopez ma wystąpić u boku Armiego Hammera.

Czytaj także:  Jeremy Bulloch nie żyje. Aktor "Gwiezdnych wojen" miał 75 lat.