Zamknij

Jessica Campbell nie żyje. Aktorka filmu "Wybory" miała 38 lat

14.01.2021 15:07
Jessica Campbell
fot. East News

Jessica Campbell nie żyje. Aktorka, którą fani kojarzą przede wszystkim z filmu "Wybory", zmarła przedwcześnie w wieku 38 lat. Przyczyna śmierci nie została jeszcze ustalona.

Jessica Campbell nie żyje. 38-letnia aktorka została odnaleziona w domu swojego krewnego w Portland. Kobieta od lat zajmowała się medycyną naturalną - tego dnia również pracowała, przyjmując kolejnych pacjentów. Po powrocie do domu spotkała się z mamą oraz ciotką. W pewnym momencie wyszła do łazienki - długa nieobecność zaniepokoiła jej bliskich. Ciotka znalazła Jessicę nieprzytomną na podłodze. Mimo próby reanimacji i pomocy udzielonej przez medyków nie udało się jej uratować. Jessica Campbell zmarła 29 grudnia 2020 roku, jednak przez długi czas nie ujawniano tej informacji.

Zobacz także: Carol Sutton nie żyje. Aktorka znana z oscarowych filmów "Ray" i "Służące" zmarła w wieku 76 lat

Nie żyje Jessica Campbell. Aktorka miała 38 lat

Na razie nie podano oficjalnych przyczyn śmierci 38-latki. Z relacji rodziny wiadomo, że Campbell w ostatnim czasie chorowała - miała objawy podobne do grypy. Bliscy nie podejrzewają jednak, by Jessica zaraziła się koronawirusem. Aby ustalić okoliczności śmierci kobiety, zostanie przeprowadzona sekcja zwłok.

Jessica Campbell urodziła się 30 października 1982 roku. W młodości próbowała swoich sił jako aktorka. Grała m.in. w filmie "Wybory" (1999), za co została nominowana do nagrody Independent Spirit Awards w kategorii najlepszy debiut. Pojawiła się również w takich produkcjach, jak "The Safety of Objects" (2001), "Junk" (2002) oraz "Dad's Day" (2002). Od kilku lat pracowała jako lekarz medycyny naturalnej.