Zamknij

Jessica Chastain i Ralph Fiennes w dramacie "The Forgiven". Zobaczcie pierwsze zdjęcie

15.10.2020 18:25
Jessica Chastain i Ralph Fiennes w dramacie "The Forgiven"
fot. Jen Lowery/Broadimage/Broad Image/East News; James Shaw/Photoshot/East News

"The Forgiven" to dramatyczna historia brytyjskiego małżeństwa. W rolach głównych wielkie gwiazdy Hollywood - Jessica Chastain i Ralph Fiennes. Zaprezentowano pierwsze zdjęcie promujące film. Kiedy premiera "The Forgiven"?

"The Forgiven", czyli poruszająca i zaskakująca historia z Jessicą Chastain ("Interstellar") i Ralphem Fiennesem ("Harry Potter") w rolach głównych. Producenci opublikowali pierwsze zdjęcie promujące film, dzięki czemu możemy rzucić okiem na głównych bohaterów. O czym dokładnie opowie film "The Forgiven" i kiedy odbędzie się jego premiera? Poniżej znajdziecie pierwsze szczegóły.

"The Forgiven" - Jessica Chastain i Ralph Fiennes na pierwszym zdjęciu

"The Forgiven" stanowi adaptację powieści Lawrence'a Osborne'a o tym samym tytule. W trakcie seansu przyjdzie nam śledzić historię brytyjskiego małżeństwa, które udaje się na wakacje do luksusowej wilii w Maroko. Na miejscu biorą udział w tragicznym wypadku samochodowym, który ma zaskakujące konsekwencje. 

"The Forgiven" - kiedy premiera?

Za reżyserię filmu odpowiada John Michael McDonagh, który napisał też scenariusz. W boku Chastain i Fiennesa wystąpili między innymi Matt Smith ("The Crown"), Caleb Landry Jones ("X-Men: Pierwsza klasa"), Christopher Abbott ("The Sinner") oraz Abbey Lee ("Mad Max: Na drodze gniewu"). Data premiery filmu "The Forgiven" nie została jeszcze ujawniona.

.