Zamknij

Zwiastun nowego filmu Patryka Vegi: "Botoks" wstrząśnie widzami?

Redakcja
07.07.2017 11:40
Botoks zwiastun filmu Patryka Vegi
fot. screen

"Botoks" Patryka Vegi wstrząśnie widzami? Zwiastun nowego filmu właśnie pojawił się w sieci. Tym razem twórca "Pitbulla" bierze na tapetę służbę zdrowia i koncerny farmaceutyczne. To będzie najmocniejszy film tego reżysera.

Patryk Vega podzielił się na Facebooku i na YouTube zwiastunem swojego najnowszego filmu: "Botoks". Zajawka ukazała się w wersji reżyserskiej, bez cenzury. Krótkie wideo daje nam wstępny obraz tego, jaki będzie ten film. A będzie naprawdę wstrząsający.

Jakiś czas temu w jednym z wywiadów Vega powiedział, że to będzie jego najmocniejszy film. "Spędziłem rok z lekarkami przeróżnych specjalizacji. Mamy historię opowiedzianą z punktu widzenia czterech lekarek. Będzie to pierwszy film, który będzie autentyczną opowieścią o współczesnej służbie zdrowia" - powiedział.

"Botoks" - reżyserski zwiastun filmu

Kiedy premiera nowego filmu Vegi?

Premiera produkcji zapowiedziana jest na 29 września 2017. W filmie grają m.in. Olga Bołądź, Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński, Agnieszka Dygant, Sebastian Fabijański i Marieta Żukowska - czyli aktorzy znani już ze współpracy z Vegą.

Wybierzecie się do kina na "Botoks"?

RadioZET.pl/SA