Zamknij

"Jeszcze jest czas": Debiut reżyserski Viggo Mortensena jest już dostępny online

02.04.2021 14:11
Jeszcze jest czas online
fot. Album Online/East News

"Jeszcze jest czas" miał trafić na ekrany polskich kin 19 marca 2021, jednak kolejny lockdown pokrzyżował te plany. Zdecydowano więc, że debiut reżyserski Viggo Mortensena zostanie udostępniony online. Gdzie można go zobaczyć?

"Jeszcze jest czas" to debiut reżyserski Viggo Mortensena - gwiazdora filmów Davida Cronenberga, Briana De Palmy, Ridleya Scotta, który w sercach fanów "Władcy Pierścieni" na zawsze pozostanie mężnym Aragornem. Filmowi nie udało się zadebiutować w kinach w Polsce (poza nielicznymi pokazami specjalnymi), dlatego trafił wprost do internetu. Gdzie można go obejrzeć?

"Jeszcze jest czas": Viggo Mortensen jako homoseksualista skłócony z ojcem

"Jeszcze jest czas" to opowieść o Johnie, który wraz ze swoim mężem wiedzie szczęśliwe życie w Los Angeles. Kalifornia jest przyjaznym i otwartym dla wszystkich światem, zupełnie innym niż miejsce, w którym John dorastał i w którym wciąż mieszka jego ojciec Willis - przywiązany do ziemi i konserwatywnych wartości farmer. Kiedy ojciec Johna zaczyna mieć poważne problemy ze zdrowiem, przenosi się do syna, z którym z pozoru różni go wszystko. Czy skłóceni mężczyźni będą potrafili porozumieć się i zaakceptować dzielące ich różnice?

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

"Jeszcze jest czas": Gdzie obejrzeć debiut reżyserski Viggo Mortensena?

Trzykrotnie nominowany do Oscara Viggo Mortensen w filmie "Jeszcze jest czas" obsadził się w głównej roli. Na ekranie partnerują mu Lance Henriksen, Sverrir Gudnason, Laura Linney, Hannah Gross, Terry Chen oraz David Cronenberg. Film miał swoją premierę na VOD 31 marca 2021 roku. Dostępny jest na portalach vod.pl, Ipla, Player, Play Now, canalplus.com, mojeekino.pl i Nowe Horyzonty VOD.

RadioZET.pl/vod.pl

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.