Zamknij

Nicolas Cage kontra kosmici. Zobacz zwiastun filmu „Jiu Jitsu” [WIDEO]

14.10.2020 17:12
Nicolas Cage kontra kosmici. Zobacz zwiastun filmu „Jiu Jitsu” [WIDEO]
fot. JBUS15 / SplashNews.com/East News

Nicolas Cage kontra kosmici ­– czego chcieć więcej. W sieci pojawił się zwiastun szalonej produkcji akcji z elementami science-fiction. O czym dokładnie opowiada „Jiu Jitsu” i kiedy zobaczymy je na ekranach? Sprawdziliśmy.

Jiu Jitsu” w reżyserii Dimitriego Logothetisa, twórcy filmu „Kickboxer: Zemsta” to adaptacja komiksu o tym samym tytule, stworzonym przez Logothetisa i Jima McGratha. Jest to historia Mistrzu Jiu Jitsu, który musi zwalczyć groźnego kosmitę, który zagraża życiu na Ziemi. Sęk tkwi w tym, że mężczyzna tuż przed walką… traci pamięć. Teraz, z pomocą członków starożytnego zakonu adeptów sztuki walki jiu-jitsu, musi spróbować odzyskać utracone wspomnienia i na nowo uwiwrzyć w swoją siłę do zwalczenia przeciwnika.

Fabuła jest jednak jedynie pretekstem dla całej serii sekwencji akcji, wypełnionych zaskakującymi efektami specjalnymi i jeszcze bardziej specyficzną choreografią walk. „Jiu Jitsu” zapowiada się jak piękny hołd filmowm „straight to VHS”. Zresztą zobaczcie sami.

„Jiu Jitsu”  – zwiastun

W sieci zadebiutował właśnie pierwszy pełnoprawny zwiastun produkcji. Materiał prezentuje się następująco:

„Jiu Jitsu”­ – obsada i ekipa

Za sterami filmu stoi Dimitri Logothetisa, który wraz z Jimem McGrathem, z którym stworzyli oryginalny komiks, zdecydowali się zadaptować własne pomysły na wielki ekran.

Przed kamerą, oprócz Nicolasa Cage’a, który w ostatnich latach decyduje się wziąć udział w coraz bardziej szalonych projektach, zobaczymy także: Franka Grillo, Tony’ego Jaa, Alaina Moussiego, Ricka Yune’a, Marie Avgeropoulos i Juju Chan.

„Jiu Jitsu” – kiedy premiera?

Amerykańska premiera filmu – zarówno kinowa (głównie w kinach samochodowych) oraz na płatnych platformach VOD już 20 listopada. W tym momencie nie wiadomo czy i kiedy produkcja trafi do polskich widzów.

Czytaj także: Amy Adams w zwiastunie filmu "Elegia dla bidoków" od Netflix. Znamy datę premiery