Zamknij

Joanna Jędrzejczyk zagra u Patryka Vegi? Reżyser publikuje zdjęcie

Redakcja
14.08.2018 12:25
Joanna Jędrzejczyk zagra u Patryka Vegi? Reżyser publikuje zdjęcie
fot. ZUMAPRESS.com/EAST NEWS

Patryk Vega przyzwyczaił widzów do angażowania w swoje filmy osób nie zawsze związanych z aktorstwem. Najnowsze zdjęcie, jakie reżyser umieścił w sieci, zapowiada występ w jego produkcji znanej z ringów MMA Joanny Jędrzejczyk.

Patryk Vega uważany jest za jednego z najbardziej kontrowersyjnych reżyserów w naszym kraju. Część widzów zarzuca mu niezbyt ambitne poczucie humoru i epatowanie seksem oraz przemocą. Nie zmienia to jednak faktu, że jego produkcje cieszą się niezmienną popularnością i biją w krajowych kinach kasowe rekordy. Vega działa również bardzo prężnie i szybko realizuje projekty, w które jest zaangażowany. Na grudzień 2018 roku zapowiadana jest premiera „Plag Breslau”, czyli mrocznego kryminału, którego akcja dzieje się we Wrocławiu. Jednak mówi się również o rozpoczęciu prac do drugiej części „Kobiet mafii”. Sam reżyser zdradza szczegóły obsady za pomocą zdjęć umieszczanych na swoim profilu na Instagramie.

Joanna Jędrzejczyk w roli aktorki

Kilka dni temu Vega opublikował fotografię Katarzyny Warnke oraz Patryka Pniewskiego. Opisał je jako zdjęcie z prób aktorskich do „Kobiet mafii 2”. Wczoraj natomiast „Fakt” poinformował, że reżyser umieścił kolejną fotografię, na której aktorka pozuje z polską gwiazdą żeńskiego MMA, Joanną Jędrzejczyk. Internauci wydają się zachwyceni umieszczeniem sympatycznej sportsmenki w produkcji. Nie szczędzili pozytywnych komentarzy.

Ale Joanna na tu spojrzenie ,w kinie będę się jej bała. Nie mogę się doczekać. Panie Vega to jest to!!”

Bo nie wierze. Nie mogę już się doczekać filmu. Kiedy będzie w kinach?”

JJ Champ w filmie! Czekamy.”

„Fakt” zapytał również Katarzynę Warnke, czy zdjęcie faktycznie zapowiada wspólny występ z Jędrzejczyk. Odpowiedź miała być lakoniczna, ale jednoznaczna: „Tak, to prawda”.

Pozostaje czekać na kolejny film Patryka Vegi, jak bowiem widać, obsada może być bardzo zaskakująca. Być może pojawią się w niej kolejne zaskakujące nazwiska. Natomiast wdzięki Katarzyny Warnke możemy podziwiać na okładce magazynu „Playboy”.

RadioZET.pl/fakt24.pl/MF