Zamknij

Koroniewska i Dowbor wystartowali z autorskim show. Gdzie można ich obejrzeć?

Maciej Friedrich
18.12.2019 13:42
Koroniewska i Dowbor wystartowali z autorskim show. Gdzie można ich obejrzeć?
fot. KFP/REPORTER /EAST NEWS

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to małżeństwo, które zyskało ogromną ilość fanów dzięki poczuciu humoru i dystansowi do siebie. Popularność postanowili wykorzystać, ruszając z własnym programem. Gdzie i kiedy możemy ich obejrzeć?

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to jedna z najpopularniejszych polskich par, a zdaniem wielu osób, także najzabawniejsza. Aktorka, której popularność przyniosła rola w "M jak Miłość" i doskonale znany widzom z "Twoja twarz brzmi znajomo" dziennikarz pobrali się w grudniu 2014 roku. Mają dwie córki, 10-letnią Janinę i roczną Helenę.

Joanna i Maciej znani są swoim fanom z pogody ducha, poczucia humoru i ogromnego dystansu do siebie i swojego związku. Szczególnie wyraźnie widać to po ich aktywności w mediach społecznościowych. Koroniewska i Dowbor często przerzucają się kąśliwymi uwagami i w zabawny sposób komentują swoje zdjęcia i nagrania. Z pewnością wielu fanów chciałoby regularnie śmiać się razem z małżonkami. Jak się okazuje, niebawem będą mieli taką okazję.

 Joanna Koroniewska ma nową fryzurę. Co na to Maciej Dowbor? "Sugeruje zmianę partnera"

Joana Koroniewska i Maciej Dowbor zakładają kanał na YouTube. O czym opowiedzą?

Fanów Koroniewskiej i Dowbora z pewnością ucieszy fakt, że małżonkowie wystartowali z własnym kanałem w serwisie You Tube. Opublikowali już pierwsze nagranie, w którym opowiadają o swoim pomyśle i, jak zwykle, przekomarzają się przed kamerą. Towarzysztli im Michał Koterski i Małgorzata Socha. Para zdradziła, że nie mogła zdecydować się, o czym chce opowiedzieć widzom. Joanna Myślała o tematyce DIY (wykonywania rzeczy samemu), Maciejowi marzył się sport. Zdecydowali się na kompromis i pokazanie, jak "Dowbory poznają internet". Jak sami wspomnieli, chcą poznać rzeczy, o których nie mają pojęcia i zabrać w tę podróż fanów. Kanał nazwali "Dowbory Be Happy", nie wiadomo jeszcze, kiedy obejrzymy kolejny filmik. Pewne jest natomiast jedno: poczucia humoru roześmianego małżeństwa z pewnością nie zabraknie.

- Jest dobrze! Bądźcie sobą i bawcie się świetnie, a i my się będziemy bawić - podsumowała w sieci jedna z fanek.

Macie zamiar śledzić "Dowbory Be Happy"?

Zagłosuj

Masz zamiar śledzić kanał Joanny i Macieja?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF