Zamknij

Joanna Krupa w nowym programie? Ma pokazać trudy macierzyństwa

Maciej Friedrich
03.10.2019 12:19
Joanna Krupa w nowym programie? Ma pokazać trudy macierzyństwa
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Joanna Krupa niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Mimo zaawansowanej ciąży modelka nie rezygnowała z obowiązków zawodowych. Według medialnych doniesień niedługo zobaczymy ją nie tylko w „Top Model”. Gwiazda ma otrzymać własne reality-show, w którym zobaczymy również jej dziecko.

Joanna Krupa to jedna z najbardziej rozpoznawalnych na świecie polskich modelek. Ma na swoim koncie współpracę z największymi światowymi markami, a jej zdjęcia znalazły się na okładkach prestiżowych międzynarodowych magazynów. W Polsce gwiazda znana jest widzom z roli jurorki w modowym show „Top Model”. Prywatnie popularna „Dżoana” oraz jej mąż Douglas Nunes oczekują przyjścia na świat pierwszego dziecka. Krupa jest w 8. miesiącu ciąży, jednak nie rezygnuje z zawodowych obowiązków. Mało tego, według medialnych doniesień po porodzie obejrzymy gwiazdę w jej nowym, autorskim reality show TVN.

 Joanna Krupa zdradziła, ile przytyła w ciąży. To zdjęcie mówi samo za siebie

Joanna Krupa będzie miała własne reality-show?

Jak informuje serwis Pudelek, Joanna Krupa ma zostać gwiazdą reality show o roboczym tytule „Joanna&Baby”. Modelka ma w nim pokazać życie w Los Angeles i trudy macierzyństwa.

Joanna dostała propozycję autorskiego reality-show, w którym będzie pokazywać trudy macierzyństwa i swoje luksusowe życie w Los Angeles. Nie trzeba było jej długo przekonywać, by zgodziła się wziąć w nim udział. Roboczy tytuł projektu to „Joanna&Baby” – zdradza informator serwisu.

W programie miałaby się pojawić również mama Joanny, która podbiła serca widzów w programie „Starsza pani musi fiknąć”.

Producenci byli nią zachwyceni po tym, jak przebojowo poradziła sobie w formacie „Starsza pani musi fiknąć”. Włodarze stacji, z którą współpracuje Krupa, liczą, że nowe show okaże się hitem. Biorąc pod uwagę relacje gwiazdy z mamą, na pewno możemy spodziewać się sporej dawki humoru – zdradza informator Pudelka.

Według medialnych doniesień program z Joanną Krupą ma pojawić się w wiosennej ramówce TVN. Oglądalibyście?

 Joanna Krupa urodzi w luksusowej klinice. Na poród wyda fortunę

Zagłosuj

Co sądzisz o pomyśle na reality-show z Joanną Krupą?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF