Zamknij

Joanna Kulig doceniona przez kultowy magazyn. Polska aktorka w sesji zdjęciowej obok Nicole Kidman i Margot Robbie

Redakcja
04.01.2019 13:54
Joanna Kulig doceniona przez kultowy magazyn. Polska aktorka w sesji zdjęciowej obok Nicole Kidman i Margot Robbie
fot. Rex Features/East News

Joanna Kulig po raz kolejny została doceniona przez amerykańskie media. Polska aktorka wzięła udział w sesji fotograficznej dla słynnego „W magazine” razem z  Nicole Kidman, Margot Robbie czy Amy Adams.

Joanna Kulig po ogromnym sukcesie „Zimnej wojny” Pawła Pawlikowskiego stała się prawdziwym aktorskim fenomenem na skalę światową. Hollywood oszalało na punkcie polskiej aktorki, opiekę nad jej karierą objęła jedna z najbardziej prestiżowych agencji aktorskich zajmujących się promocją gwiazd. Joanna otrzymuje kolejne propozycje zawodowe, udziela wielu wywiadów i pozuje dla największych magazynów. Znalazła się między innymi na okładce francuskiego wydania „Elle” oraz została bohaterką czarno-białej sesji dla „Vanity Fair”. Pod koniec roku jeden z amerykańskich magazynów zajmujących się tematyką filmową umieścił Kulig na liście największych aktorskich odkryć 2018 roku. Teraz będzie można zobaczyć ją w kolejnym z prestiżowych wydawnictw.

Kulig i Brad Pitt
fot. Rex Features/East News

Joanna Kulig w sesji zdjęciowej dla „W magazine”

„W magazine” to jeden z najbardziej prestiżowych amerykańskich magazynów zajmujących się filmem, modą i urodą. Joanna Kulig została wyróżniona możliwością udziału w sesji zdjęciowej dla czasopisma. Obok niej pojawiły się gwiazdy Hollywood, między innymi Nicole Kidman, Margot Robbie, Amy Adams czy Rami Malek. Autorem zdjęć jest światowej sławy fotograf Tim Walker. Na fotografii Kulig pozuje w białej sukni i kapeluszu, trzymając w dłoniach jabłka. Artystyczna fotografia uwydatnia jej ciążowy brzuszek. Prawdziwym wyróżnieniem jest jednak tematyka sesji dla „W magazine”. Opublikowane w magazynie zdjęcia przedstawiają bowiem, wybranych przez redakcję, największych aktorów 2018 roku. Joanna po raz kolejny znalazła się w pierwszej lidze światowego aktorstwa. Ponownie gratulujemy sukcesu!

ZOBACZ TAKŻE: Joanna Kulig wystąpi w amerykańskim serialu

Joanna Kulig dla W magazine
fot. Instagram:@joannakulig_official

RadioZET.pl/MF