Zamknij

Joanna Kulig komentuje nominacje do Oscarów 2019. Nagrała filmik [WIDEO]

Redakcja
22.01.2019 16:45
Joanna Kulig skomentowała nominacje do Oscarów 2019
fot. Instagram (Joanna Kulig)

Joanna Kulig skomentowała nominacje do Oscarów 2019. Nagrała krótkie wideo na Instagramie. Polska aktorka nie dostała nominacji w kategorii „najlepsza aktorka pierwszoplanowa” za rolę w filmie „Zimna Wojna”, ale pogratulowała nominacji Pawłowi Pawlikowskiemu i Łukaszowi Żalowi. Podziękowała też fanom za wsparcie.

Nominacje do Oscarów 2019 ogłoszone. Gwiazda filmu „Zimna Wojna” Joanna Kulig skomentowała w mediach społecznościowych decyzję Amerykańskiej Akademii Filmowej. Aktorka nie otrzymała nominacji do prestiżowego Oscara.

W filmie opublikowanym na Instagramie uśmiechnięta Joanna Kulig podziękowała wszystkim za ogromne wsparcie w ostatnim czasie oraz pogratulowała nominacji Pawłowi Pawlikowskiemu („najlepszy reżyser”) i Łukaszowi Żalowi („najlepsze zdjęcia”). Przypomnijmy, że „Zimna Wojna” otrzymała łącznie aż 3 nominacje do Oscarów 2019. Jest także nominowana w kategorii „najlepszy film nieanglojęzyczny”.

Zobacz także

Kochani, w LA jeszcze ciemno. Trzy nominacje dla „Zimnej Wojny”. Paweł, Łukasz — gratuluję! Dziękuję Wam, że trzymaliście tak mocno kciuki za nas i byliście całym sercem z nami. Kibicowaliście nam. To się czuło. Dziękuję wszystkim bardzo serdecznie! — skomentowała Joanna Kulig na Instagramie.

Kiedy Oscary 2019?

Data Oscarów 2019 jest już znana. Tegoroczna gala rozdania prestiżowych nagród filmowych odbędzie się 24 lutego 2019 roku w Dolby Theatre w Hollywood.

RadioZET.pl/PK