Zamknij

Joanna Kulig na okładce polskiego „Vogue”

Redakcja
17.01.2019 10:33
Joanna Kulig na okładce polskiego „Vogue”
fot. Rex Features/East News

Joanna Kulig po raz kolejny wzięła udział w sesji fotograficznej dla prestiżowego magazynu. „Vogue Polska” umieścił polską gwiazdę na okładce lutowego wydania. Sesja aktorki zachwyca klimatem.

Joanna Kulig mimo zaawansowanej ciąży nie zwalnia tempa. Aktorka nadal przebywa w Stanach Zjednoczonych, promując oklaskiwaną na całym świecie „Zimną Wojnę”. Polska gwiazda doskonale odnalazła się w Hollywood, a największe światowe nazwiska zachwycają się jej talentem. Zdobywczyni Europejskiej Nagrody Filmowej dla najlepszej aktorki pojawi się między innymi w nowym serialu Amazona „Hanna”, a branżowe media wróżą jej wielką międzynarodową karierę.

Z racji dużej popularności Joanna bardzo często bierze także udział w sesjach zdjęciowych. Pojawiła się między innymi w „Vanity Fair” oraz „Elle”. W lutym będziemy mogli oglądać gwiazdę „Zimnej wojny” na okładce kolejnego pisma.

Joanna Kulig na okładce polskiego „Vogue”

Vogue” to amerykański magazyn skoncentrowany wokół mody, stylu i życia gwiazd. Polska edycja prestiżowego czasopisma pojawiła się na rynku w lutym 2018 roku. W rok po ukazaniu się pierwszego numeru „Vogue Polska” na okładce pojawi się Joanna Kulig. Wewnątrz pojawi się więcej zdjęć z sesji.

Vogue
fot. Instagram:@vogue.polska

ZOBACZ: Natalie Portman zachwycona Joanną Kulig i "Zimną wojną"

Joanna Kulig pozowała dla magazynu w Los Angeles, a fotografie wykonał Max Vadukul, odpowiedzialny między innymi za zdjęcia kampanii reklamowej marki Armani. Efekty są powalające. Na okładce „Vogue Polska” możemy oglądać piękną twarz Joanny, aktorka pozowała również na tle palm i amerykańskiego krążownika szos. Zdjęcia klimatem przypominają klasyczne filmy z gatunku „noir”. Widać na nich również wyraźnie zaokrąglony brzuszek gwiazdy.

Kulig
fot. Instagram:@vogue.polska

RadioZET.pl/MF