Zamknij

Joanna Kulig u boku Pedro Almodovara. Polska gwiazda bryluje na międzynarodowej gali [FOTO]

Maciej Friedrich
10.12.2019 15:58
Joanna Kulig u boku Pedro Almodovara. Polska gwiazda bryluje na międzynarodowej gali [FOTO]
fot. Piotr Molecki/East News

Joanna Kulig to bez wątpienia najpopularniejsza obecnie na świecie polska aktorka. Gwiazda "Zimnej wojny" pochwaliła się w sieci zdjęciem ze światowej sławy reżyserem Pedro Almodovarem. Polka brylowała na międzynarodowej gali filmowej. 

Joanna Kulig to bez wątpienia najpopularniejsza obecnie polska aktorka na świecie. Wybitne kreacje w "Idzie" i "Zimnej wojnie" uczyniły ją prawdziwą gwiazdą międzynarodowego przemysłu filmowego. 37-letnia gwiazda była rozchwytywana i komplementowana przez największe nazwiska Hollywood, między innymi Natalie Portman i Stevena Spielberga. W 2020 roku będziemy mogli oglądać ją w serialu Netflixa "The Eddy"

Joanna Kulig na zdjęciu z Pedro Almodovarem. Polka na międzynarodowej gali

W niedzielę 8 grudnia na profilu Joanny Kulig na Instagramie pojawiły się zdjęcia z międzynarodowej imprezy. Aktorka została zaproszona na uroczystą galę rozdania Europejskich Nagród Filmowych nazywanych "Europejskimi Oscarami". Nagrodę publiczności otrzymał reżyser "Zimnej wojny" Paweł Pawlikowski, nic więc dziwnego, że na gali nie mogło zabraknąć także gwiazdy filmu. Joanna wręczyła statuetkę dla najlepszego reżysera twórcy "Faworyty" Yorgosowi Lanthimosowi.

Joanna świetnie prezentowała się w czarnej sukni i pozowała w gronie przyjaciół. Największą uwagę fanów przykuło jednak zdjęcie z kultowymi reżyserami Pedro Almodovarem i Wernerem Herzogiem. Fani Kulig nie kryli zachwytu.

- Oj, tego Ci zazdroszczę, ściskam.

- Moja ulubiona aktorka i ulubiony reżyser. Coś z tego musi wyniknąć - czytamy w komentarzach. 

Z niecierpliwością czekamy na kolejne aktorskie kreacje Joanny. Może właśnie u któregoś z tych reżyserów?

Zagłosuj

Oglądałeś/aś "Zimną wojnę"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF