Zamknij

Joanna Kulig odrzuciła rolę w dużej hollywoodzkiej produkcji. Podała powód decyzji

Roksana Orlicka
02.03.2020 15:56
Joanna Kulig odrzuciła rolę w hollywoodzkim filmie
fot. Piotr Molecki/East News

Joanna Kulig zachwyciła amerykańskich twórców swoją rolą w filmie "Zimna wojna". Okazuje się, że aktorka otrzymała kilka interesujących propozycji. Jedną z nich odrzuciła. Zdradziła, dlaczego.

Joanna Kulig odrzuciła rolę w dużej hollywoodzkiej produkcji. Aktorka wraca do pracy po urlopie macierzyńskim. Okazuje się, że otrzymała wiele intrygujących propozycji, które są spełnieniem marzeń aktorek i aktorów. Kulig wyznała, że zrezygnowała z dużej roli w hollywoodzkim filmie i wytłumaczyła, dlaczego podjęła taką decyzję.

Zobacz także:  Enemy Lines: Paweł Deląg w zwiastunie filmu z gwiazdorską obsadą

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Joanna Kulig odrzuciła rolę w hollywoodzkim filmie

Joanna Kulig zachwyciła w filmie "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego. Okazuje się, że produkcja otworzyła polskiej aktorce drzwi do międzynarodowej kariery. Jak podaje Onet, Kulig miała okazję zagrania w amerykańskim filmie, jednak odrzuciła tę propozycję ze względu na swojego synka, Jasia. 

Z różnych ofert, które spływały, nie zdecydowałam się na duży film amerykański w lutym, ważniejsze było dla mnie, żeby być z Jasiem. Propozycja, którą przyjęłam, to propozycja francuska, film "Kompromat", w listopadzie. Inne rzeczy na razie odkładam na bok, bo chcę mieć więcej czasu, żeby być z synem, takiego czasu rodzinnego - wytłumaczyła w rozmowie z pudelek.pl.

Przypominamy, że Joannę Kulig będzie można zobaczyć w serialu Netflixa. Mowa o produkcji "The Eddy", której premiera jest przewidziana na maj 2020 roku.

Zobacz także:  HBO w marcu 2020. Lista filmów i seriali, które trafią na platformę

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć 

Zagłosuj

Widziałeś/widziałaś film "Zimna wojna"?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/Onet.pl/RO