Zamknij

Joanna Kulig pod opieką amerykańskiej agencji. Dołączyła do DiCaprio i Sharon Stone

Redakcja
30.11.2018 11:11
Joanna Kulig pod opieką amerykańskiej agencji. Dołączyła do DiCaprio i Sharon Stone
fot. Instagram:@ joannakulig_official

Sukces „Zimnej wojny” pozwolił światu docenić aktorski talent Joanny Kulig. Teraz aktorka trafiła pod opiekę jednej z największych amerykańskich agencji aktorskich, która opiekuje się wieloma gwiazdami Hollywood.

„Zimna wojna” to film, który odniósł spektakularny światowy sukces. Zachwycają się nim nie tylko widzowie, ale również zdecydowana większość krytyków. Produkcja ubiega się o nominację do Oscara i według ekspertów ma duże szanse na zdobycie statuetki. W Stanach Zjednoczonych obraz promuje Joanna Kulig, która wcieliła się w główną bohaterkę. Jej kreacja wzbudziła zachwyt, a Joanna od tej pory jest rozchwytywana przez dziennikarzy. W prasie nieustannie pojawiają się jej sesje zdjęciowe, bierze udział w spotkaniach i pokazach i odpowiada na pytania dziennikarzy. Kulig zagra również w nowym amerykańskim serialu. Aktorka nie zwalnia tempa mimo zaawansowanej ciąży. Na otwarciu festiwalu Amerykańskiego Instytutu Filmowego w Los Angeles zaśpiewała piosenkę z „Zimnej Wojny”.

ZOBACZ: Joanna Kulig śpiewa na otwarciu festiwalu

Zimna wojna
fot. Instagram:@joannakulig_official

Joanna Kulig w prestiżowej agencji aktorskiej

Krytycy wieszczą Joannie Kulig światową karierę. Sama aktorka również wydaje się zainteresowana ofertami zza oceanu. Nie ma najmniejszych wątpliwości, że dołączyła do grona gwiazd. Najlepiej świadczy o tym fakt, że znalazła się pod opieką agencji aktorskiej CAA, uznawanej za jedną z najbardziej prestiżowych na świecie. W rozmowie z portalem Onet informację tę potwierdziła przedstawicielka agencji reprezentującej Joannę w Polsce. CAA zajmuje się wieloma gwiazdami kina, takimi jak Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Sharon Stone czy Meryl Streep. Teraz wśród nich znalazła się także Polka. Serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że rodzimą gwiazdę będziemy mogli zobaczyć również w kolejnej polskiej produkcji.

ZOBACZ TAKŻE: Czy Joanna Kulig urodzi dziecko w USA?

Kulig
fot. Instagram:@joannakulig_official

RadioZET.pl/onet.pl/MF