Zamknij

Joanna Moro zniknie z „Barw szczęścia”? Jest komentarz producenta

Maciej Friedrich
14.11.2019 12:34
Joanna Moro zniknie z „Barw szczęścia”? Jest komentarz producenta
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS

Joanna Moro od 2007 roku wciela się w rolę Zofii Karnickiej w „Barwach szczęścia”. Jednak, według medialnych doniesień, aktorka zniknie z obsady serialu. Czy ma to związek z trzecią ciążą Joanny? W sieci pojawił się komentarz producenta.

Joanna Moro to aktorka i piosenkarka, której popularność przyniosła rola w serialu „Barwy szczęścia”, w którym od 2007 roku wciela się w postać Zofii Karnickiej. Obecnie gwiazda jest w trzeciej ciąży. Według medialnych doniesień to koniec jej przygody z popularnym serialem. Jak informuje serwis Plejada, informację o zakończeniu współpracy potwierdziła zarówno sama aktorka, jak i jeden z producentów „Barw szczęścia”.

Barwy szczęścia: Joanna Moro zniknie z serialu? Jest komentarz

W rozmowie z serwisem Joanna miała lakonicznie potwierdzić, że nie pracuje już na planie „Barw szczęścia”. Nie podała jednak żadnych szczegółów.

Nie pracuję teraz w „Barwach szczęścia”, ale nie chcę o tym rozmawiać – stwierdziła Joanna.

Nieco więcej na temat zniknięcia aktorki miał zdradzić Plejadzie jeden z producentów „Barw szczęścia”. Zapewnił między innymi, że koniec współpracy z Moro nie miał nic wspólnego z jej ciążą.

„Barwy szczęścia” to serial wielowątkowy i wątek Joanny Moro wygasł naturalnie kilka miesięcy temu, ze względu na perturbacje u innych bohaterów. Nie miało to nic wspólnego z ciążą aktorki. Aktorka nie zgłaszała produkcji, że jest w ciąży ani nie kontaktowała się w sprawie przywrócenia wątku.

Mamy nadzieję, że po porodzie aktorka wróci do aktorskiej kariery.

 Joanna Moro nago w zaawansowanej ciąży. Internauci: "Przesada"  

RadioZET.pl/plejada.pl/MF