Zamknij

Joey Morgan nie żyje. Aktor znany z ról komediowych miał 28 lat

22.11.2021 10:28
Joey Morgan
fot. Broken Road Productions/Brucks Ent/Oops Douggnuts Pro/Param/East News

Joey Morgan nie żyje. Aktor występował głównie w filmach komediowych. Przyczyna śmierci nie jest na ten moment znana. Morgan miał zaledwie 28 lat.

Joey Morgan nie żyje. Odeszła kolejna gwiazda młodego pokolenia kina. Joey Morgan miał zaledwie 28 lat. Wystąpił w takich produkcjach jak "Łowcy zombie", "Compadres" czy "Flower". Smutną wiadomość przekazał rzecznik aktora.

Zobacz także:  Giovanni Pampiglione nie żyje. Znany reżyser i aktor miał 77 lat

Joey Morgan nie żyje. Aktor znany z ról komediowych miał 28 lat

Joey Morgan nie żyje. Wstrząsającą informację podał przedstawiciel aktora, jednak nie zdradził, co było przyczyną śmierci. 28-letni aktor zmarł w niedzielę, 21 listopada 2021 roku.

Joey Morgan zmarł w niedzielę rano. To był szok. Jego bliscy są załamani. Będzie go nam bardzo brakowało. Mamy nadzieję, że wszyscy rozumieją, jak bolesna jest ta wiadomość dla jego najbliższych. Prosimy o respektowanie prywatności rodziny i możliwość przeżywania żałoby w spokoju.

podano na łamach The Hollywood Reporter

Joey Morgan przyszedł na świat w 1993 roku w Chicago. Niewiele wiadomo o jego życiu prywatnym. Młody aktor zdążył zagrać tylko w kilku produkcjach. Najbardziej rozpoznawalnym tytułem jest film "Łowcy zombie" (to w tej produkcji zadebiutował na wielkim ekranie) czy "Flower". Jego role zdobywały przychylność krytyków. 

Morgana pożegnały osoby, które miały okazję z nim pracować. Między innymi Zoey Deutch i Christopher Landon.

Zobacz także: Will Ryan nie żyje. Gwiazdor bajek Disneya miał 72 lata

RadioZET.pl/Onet.pl