Zamknij

„John Wick 3”: pierwszy zwiastun hitu z Keanu Reevesem. Kiedy premiera? [WIDEO]

Redakcja
18.01.2019 11:18
„John Wick 3”: pierwszy zwiastun hitu z Keanu Reevesem. Kiedy premiera? [WIDEO]
fot. Instagram:@johnwickmovie

W tym roku będziemy mogli obejrzeć trzecią już część filmowych przygód Johna Wicka. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun kolejnej części sensacyjnego filmu, w której ponownie pojawi się Keanu Reeves.

John Wick” to amerykański film sensacyjny, którego premiera miała miejsce w 2014 roku. Opowiada historię byłego zabójcy, który po śmierci żony całe uczucie przelewa na psa pozostawionego mu przez ukochaną. Gdy czworonóg zostaje zabity przez syna rosyjskiego mafioza, Wick postanawia zemścić się i podejmuje walkę z całym gangiem. W 2017 roku premierę miał sequel produkcji, „John Wick 2”. Oba obrazy spotkały się z pozytywną opinią zarówno krytyków, jak i fanów. Nic więc dziwnego, że producenci postanowili zrealizować również trzecią część. W sieci pojawił się zwiastun kolejnych przygód Wicka.

ZOBACZ TEŻ: "Król Lew 3": Zwiastun nowej odsłony hitu Disneya

John Wick 3
fot. Instagram:@johnwickmovie

Zwiastun „John Wick 3”

John Wick: Chapter 3-Parabellum” zapowiedziany został na 17 maja 2019 roku. Tak sami twórcy opisują fabułę filmu:

– W trzeciej odsłonie przepełnionej adrenaliną franczyzy, super-zabójca John Wick (Keanu Reeves) powraca z wartą 14 milionów dolarów nagrodą za jego głowę. Poluje na niego armia płatnych zabójców. Po zabiciu jednego z wysokiej rangi członków Wysokiego Stołu John Wick staje się wyrzutkiem społeczeństwa, ale za jego plecami czają się najniebezpieczniejsi płatni zabójcy i zabójczynie, gotowi zamordować go z zimną krwią.  

W opublikowanym trailerze widać wyraźnie, że główny bohater nie będzie musiał walczyć sam. U jego boku pojawi się Sofia grana przez Halle Berry. W filmie pojawią się również inne znane nazwiska, między innymi Laurence Fishburne, Ruby Rose czy Ian McShane. Za reżyserię ponownie odpowiada twórca sukcesu poprzednich części, Chad Stahelski.

ZOBACZ: Ruby Rose zaatakowana przez fanów. Nie powinna grać w "Batwoman"?

RadioZET.pl/MF