Zamknij

"John Wick 4" - gwiazdor "Mortal Kombat" dołączył do obsady filmu. W kogo się wcieli?

18.06.2021 12:28
Mortal Kombat - JOE TASLIM, HIROYUKI SANADA - kadr z filmu
fot. Mark Rogers/Capital Pictures/East News

W filmie "John Wick 4" wystąpi Hiroyuki Sanada - aktor, który zagrał Scorpiona w najnowszej adaptacji "Mortal Kombat". Kogo zagra japoński artysta?

Według najnowszych informacji Hiroyuki Sanada wystąpi w filmie "John Wick 4". Aktor znany ostatnio z roli Scorpiona z najnowszej odsłony "Mortal Kombat" dołączył do obsady nachodzącej kontynuacji serii filmów akcji.

"John Wick 4" - Hiroyuki Sanada z "Mortal Kombat" w obsadzie filmu

W ciągu kilku lat niskobudżetowy film Chada Stahelskiego stał się popularną na całym świecie serią, która nie tylko doczekała się sequeli, ale również zostanie niebawem wzbogacona o filmowe i serialowe spin-offy. Obecnie fani tytułowego płatnego zabójcy oczekują na czwartą część serii.

Jak podaje Deadline, w "Johnie Wicku 4" zobaczymy Hiroyukiego Sanadę - japońskieg aktora, który wcielił się w Scorpiona w ostatniej adaptacji "Mortal Kombat". Niestety obecnie nie wiadomo, w kogo wcieli się w czwartej części "Johna Wicka". Reżyser serii oficjalnie powitał Sanadę w oświadczeniu.

Od dawna podziwiam Hiroyukiego jako aktora, jak i gwiazdora kina akcji. Jestem zachwycony i zaszczycony, mogąc go powitać w rodzinie "Johna Wicka".

Japoński artysta dołączył  do szeregu gwiazd, które zasilą obsadę "Johna Wicka 4". W produkcji oprócz Keanu Reevesa i Laurence'a Fishburne'a wystąpią między innymi Donnie Yen, Bill Skarsgård i piosenkarka Rina Sawayama. To nie pierwszy wspólny film Sanady i Reevesa. Obaj wystąpili w produkcji "47 roninów" z 2013 roku.

"John Wick 4" - kiedy premiera?

Na nowe krwawe przygody Johna Wicka przyjdzie nam jeszcze poczekać. Reżyserem "Johna Wicka 4" został ponownie Chad Stahelski. Produkcja nie otrzymała jeszcze konkretnej daty premiery, ale wiadomo, że trafi do kin w roku 2022.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/Deadline