Zamknij

Johnny Depp broni się w polskich mediach. To już koniec jego kariery?

23.09.2021 12:57
Johnny Depp
fot. Shutterstock/Rex Features/East News

Johnny Depp był niegdyś jednym z najchętniej zatrudnianych i opłacanych aktorów Hollywood. Głośny rozwód z Amber Heard i oskarżenia kobiety wobec aktora sprawiły, że jego kariera legła w gruzach. Depp udzielił wywiadu polskiemu tygodnikowi "Polityka", w którym opowiedział, jak to wygląda z jego perspektywy.

Johnny Depp broni się w polskich mediach. Popularny aktor przegrał w sądzie z tabloidem, który zarzucił mu, że stosował wobec byłej żony przemoc. Następnie Depp zaczął tracić role w filmach, pozbawiono go też ważnego angażu w filmie z serii "Fantastyczne zwierzęta". Teraz Johnny Depp udzielił wywiadu w polskich mediach. Zdradził w nim, że Amber Heard nie do końca była wobec niego uczciwa.

Zobacz także:  Nowy film Johnny'ego Deppa bojkotowany w Hollywood? Aktor twierdzi, że jest na czarnej liście

Johnny Depp broni się w polskich mediach. To już koniec jego kariery?

Johnny Depp to aktor, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Znany z takich filmów jak "Edward Nożycoręki", "Jeździec bez głowy", "Blow" czy "Piraci z Karaibów". W 2020 roku aktor przegrał sprawę z tabloidem "The Sun", który nazwał go "damskim bokserem" w kontekście jego związku z byłą żoną, Amber Heard, również aktorką. Kobieta zarzuciła Deppowi przemoc domową i znęcanie się nad nią. W efekcie Depp utracił role i szacunek branży. Wiele mówiło się też o tym, że Heard, w przeciwieństwie do byłego męża, nie poniosła żadnych konsekwencji zawodowych.

Johnny Depp udzielił obszernego wywiadu tygodnikowi "Polityka". Odniósł się w nim do zarzutów Amber Heard. Depp zapewnia, że będzie dążył do tego, by udowodnić, że nie jest winny.

Zarzuty o znęcanie się fizyczne i psychiczne są niczym innym, tylko zaplanowanym oszustwem 

Johnny Depp w tygodniku "Polityka"

Co więcej, Johnny Depp zwrócił uwagę na to, że Heard zobowiązała się w ramach ugody rozwodowej przekazać 7 milionów dolarów na cele charytatywne, ale wskazane przez nią organizacje nie otrzymały tych pieniędzy. Warto wspomnieć, że od rozwodu aktorskiej pary minęło już 5 lat. Aktor przyznaje się też do uzależnień, ale dodał, że wszystko się zmieniło w momencie, gdy na świat przyszły jego dzieci.

Na ten moment nie jest pewne, co dalej z karierą Johnny'ego Deppa. Aktor obecnie nie może się pochwalić wieloma propozycjami.

Zobacz także:  Johnny Depp nie może odwołać się od wyroku, że jest "żonobijcą". To już oficjalne

RadioZET.pl/ tygodnik "Polityka"