Zamknij

Johnny Depp i Netflix połączą siły? Aktor ma prowadzić negocjacje z platformą

Natalia Nowecka
18.11.2020 14:20
Johnny Depp i Netflix połączą siły? Aktor ma prowadzić negocjacje z platformą
fot. East News

Johnny Depp nie schodzi z języków całego świata. Czy popularny aktor nawiąże współpracę z platformą Netflix? Przedstawiamy najnowsze doniesienia.

Johnny Depp to aktor, który znalazł się ostatnio w centrum zainteresowania. Jego burzliwe rozstanie z Amber Heard, sprawa sądowa przeciwko brytyjskiemu tabloidowi i ostatecznie usunięcie go z obsady filmu "Fantastyczne zwierzęta 3" - wszystko to sprawiło, że fani Deppa zaczęli zastanawiać się nad przyszłością jego kariery. Z pomocą miał przyjść jednak Netflix.

Johnny Depp i Netflix połączą siły?

Jak donoszą zagraniczne media, Johnny Depp ma prowadzić negocjacje z platformą Netflix, dotyczące ich ewentualnej współpracy. Choć nie podano dokładnych szczegółów, zakłada się, że Depp miałby podpisać umowę z Netflixem, opiewającą na jego udział w filmach, a może nawet serialach platformy. Czy umowa dojdzie do skutku? Tego dowiemy się w przyszłości. Na obecną chwilę są to jednak niepotwierdzone informacje.

Zobacz także: Jude Law skomentował usunięcie Johnny'ego Deppa z obsady filmu "Fantastyczne Zwierzęta 3" 

Przypominamy, że Johnny Depp, na prośbę zarządu Warner Bros., został zmuszony do rezygnacji z roli Gellerta Grindelwalda w filmie "Fantastyczne zwierzęta 3". W trzeciej odsłonie prequela "Harry'ego Pottera", w ikonicznego złoczyńcę wcieli się inny aktor. Jeśli wierzyć pogłoskom, będzie to prawdopodobnie duński aktor Mads Mikkelsen

Zobacz także: "Fantastyczne zwierzęta 3" - kto zastąpi Johnny'ego Deppa w roli Grindelwalda? Jest lista kandydatów