Zamknij

Johnny Depp nie może odwołać się od wyroku, że jest "żonobijcą". To już oficjalne

26.03.2021 16:55
Johnny Depp
fot. Pool Monaco/SIPA/SIPA/East News

Johnny Depp nie może się odwołać od wyroku. Sąd Najwyższy uznał, że nazywanie aktora "żonobijcą" nie jest zniesławieniem. Przypominamy, że hollywoodzki aktor przegrał sprawę w sądzie przeciwko brytyjskiemu tabloidowi "The Sun".

Johnny Depp nie może odwołać się od wyroku, że jest "żonobijcą". Popularny aktor walczył o to, by podważyć orzeczenie sądu, z którego wynika, że znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją byłą żoną Amber Heard. Jego wniosek został odrzucony.

Zobacz także:  "Spencer": znamy kolejnych członków obsady filmowej biografii księżnej Diany. Kiedy premiera?

Johnny Depp nie może odwołać się od wyroku, że jest "żonobijcą". To już oficjalne

W zeszłym roku dużo mówiło się o słynnym sporze Johnny'ego Deppa i brytyjskiego magazynu "The Sun". Hollywoodzki aktor zdecydował się wytoczyć sprawę sądową przeciwko wydawcy tabloidu. Wszystko przez to, że w jednym z artykułów nazwano aktora "żonobijcą". Depp próbował udowodnić, że oskarżenia Amber Heard są przesadzone. Sędzia Nicol odrzucił jednak wniosek, uznając, że otrzymał zbyt wiele dowodów na sytuacje, w których Johnny Depp był agresywny wobec swojej byłej żony. Z tego też powodu uznano, że nazywanie Johnny'ego Deppa "żonobijcą" nie jest zniesławieniem.

Depp próbował się ratować również tym, że jego była żona miała wpłacić 7 milionów dolarów na cele charytatywne, a wciąż nie oddała całej sumy. Prawnicy uznali, że nie ma to żadnego powiązania ze sprawą. 25 marca 2021 roku Sąd Apelacyjny odrzucił wniosek Johnny'ego Deppa uznając, że sędzia Nicol nie popełnił błędu.

Przypominamy, że Amber Heard i Johnny Depp poznali się na planie filmu "Dziennik zakrapiany rumem" w 2011 roku. Ślub wzięli cztery lata później, a w następnym roku Heard oskarżyła Johnny'ego Deppa o przemoc domową. Para rozwiodła się w 2017 roku.

Johnny Depp. Co dalej z jego karierą?

Pod znakiem zapytania stoi kariera Johnny'ego Deppa. Przypominamy, że aktor utracił rolę w filmie "Fantastyczne zwierzęta", gdzie wcielał się w potężnego czarnoksiężnika Grindelwalda. Na ten moment można przypuszczać, że Depp raczej w najbliższym czasie nie zostanie obsadzony w nowej roli.

Zobacz także:  Odeszli tragicznie, gdy byli u progu sławy. Te gwiazdy przedawkowały narkotyki

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/Onet.pl