Zamknij

Disney nie zgadza się na powrót Johnny'ego Deppa do "Piratów z Karaibów"

18.12.2020 11:50
Johnny Depp
fot. Ferrari Press/Disney/East News

Disney nie zatrudni Johnny'ego Deppa. Aktor nie wcieli się już w legendarnego Jacka Sparrowa w "Piratach z Karaibów". Kariera hollywoodzkiego aktora wisi na włosku?

Johnny Depp nie wróci do "Piratów z Karaibów". Disney nie chce go w produkcji. To efekt przegranego procesu aktora z "The Sun". Przypominamy, że gwiazdor stracił już angaż w filmie 'Fantastyczne zwierzęta 3". Teraz wiadomo już, że nie wcieli się ponownie w Jacka Sparrowa.

Johnny Depp nie wróci do "Piratów z Karaibów". Disney nie chce go w produkcji

Johnny Depp nie wcieli się już Jacka Sparrowa. Disney nie zamierza współpracować z hollywoodzkim aktorem. To efekt przegranego procesu z "The Sun". Przypominamy, że na jaw wyszły kulisy związku aktora z Amber Heard. Wiadomo, że Depp miał się dopuszczać przemocy domowej i nadużywać alkoholu.

Aktor złożył apelację w tej sprawie, ale jego reputacja została już zszargana. Najpierw Johnny Depp na prośbę Warner Bros. opuścił obsadę "Fantastycznych zwierząt 3", teraz stracił szansę na powrót do "Piratów z Karaibów". Disney nie zamierza z nim współpracować. Jak podaje Hollywood Reporter - o jego angaż zabiegał producent Jerry Bruckheimer, ale bezskutecznie. 

Na ten moment nie jest pewne, czy jakieś większe studio będzie chciało zatrudnić aktora.

"Piraci z Karaibów": kiedy 6. część pojawi się w kinach?

Jest pomysł, by powstała 6. cześć "Piratów z Karaibów". Nie są jednak znane żadne szczegóły, nie podano także wstępnej daty ewentualnej premiery.

Zobacz także:  Wiemy, kto zastąpi Johnny’ego Deppa w serii „Fantastyczne zwierzęta“. Wybór może was zaskoczyć 

RadioZET.pl/Spidersweb.pl